:( kalçamda acı var basamıyom

çikolatta

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
150
1
37
mrb arkadaşlar ben 37 haftalık hamişim :eek:benim popomda 2 gündür bir sızı var yürümekte zorluk çekiorum gece yatakta dönerken sanki belim kopacakmıs gibi oluyo kıramplarım sıklaştı böle bişey olanınız varmı ha birde akıntılarım var bu akıntı ben tahmin ediyorumki iltihaptan kaynaklanıyor eger iltihap bile olsa cok akıntı olması normal mi :uhm: teşekkür ederim ii akşamalr cevaplarınızı beklioruma.s.

ya canım benim daha erken pek bilmiyorum ama akıntı da kramplarda normal hamilelikte, bebişin büyüdüğü için agır oldugu için kramplar dönememen hepsi normal canım, teyze kızım yeni doğum yaptı o da senin dediklerini diyodu son zamanlar, endişelenme bide bence akıntıyı doktra bi sor canım riske etme son günler, hani nişan falan olmasın, yada bebeğin sıvısında azalma durumlarındada olabiliyomus çünkü, yarın bi muayene ol için rahat etsin hem, Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin bebişini

doktor lardan nefret eder oldum bir sıkıntım oldu gecen doktoru aradım özel bir hastanenin kadın dogum doktoruı 9 aydır devamlı gittigim bir doktor bayan doktor kendisi neyse aradım şikayetimi daha sölemeden lafı azıma tıkadı BİDE DEMESİNMİ NAPABİLİRİM BEN SANA TELEFONDAN MUAYENENEME GEL :mymeka: işteyim dedim ama hanfendinin işine gelmedi bu bir 2cisi GRİP OLDUM ŞİDDETLİ SİGORTAYA GİTTİM BANA 3 TANE İLAÇ VERDİ 500 mg DAN ÜÇÜDE ALLAHTAN İÇMEDİM YOKSA DİREK KANAMA YAPIP İÇERDE COCUGU ÖLDÜRMÜŞ İLAÇLAR artık karar verdim doguma kadar gitmeyecegim :eek:klava:

of ya işin bide o yanı var dimi, insana yardımcı olacaklarına tepkilere bak şu doktorların, hem aklıma geldi canım yazdıktan sonra tehlikeli bi durum olsa kanamayla belli eder kendini akıntıyla değil, boşver sen stres yapma o zaman, bide ev işi filan yapma sakın, bolbol uzan dinlen doğunca çok yorulcan nasılsa canım, Allah kolay bi doğum nasip etsin sana dua ettim valla şimdi, doğum hikayen için şimdiden heyecanlanıyorum

tatlım takma kafana aynı ağrılar bendede var hem benim kalçam otururken bile ağrıyo akıntı desen her geçen gün dahada artıyo ama ben daha önce bir bel fıtığı başlangıcından döndüm aynı kalça ağrılarını o zamanda çekmiştim acaba diyorum yineliyomu çünkü acı aynı acı hayırlısıyla bi doğsunlarda ondan sonra arıycaz çaresini

canım kramplar kasılmalar normal bendede oluyo akıntıda oluyo gunde 2 3 defa ıccamasırı degıstırıyorum cok asırı sırılsıklam oluyosan doktora sole kagıtlı bı sargı bezı verıyo kagıda degınce gelen sıvı mavı olursa dogum suyu oluyomus bazılarınınkı sızabılıyomus ama bendende baya gelıyo korkma yanı 40haftamdayım bende

güzelim benim ilk hamileliğimde bel agrım cok olmuştu aynı anlattığın gibi hele sonlarda dahada artmıştı bacagımı kıramıyodum adeta ama sende sona bayağı yaklaşmışsın benim dogum sancımda belimden kalcama vurmuştu zaten ya belden ya kasıktan olurmuş bundan sonra dikkat et kendine ben normal dogum beklerken bel agrısı şiddetlendi bi kaç saate kalmadan ateşim cıkmaya başladı 39.5 oldu hastaneye bi gittik kızımın NTS si normal degil hemen doktorumu cagırttılar suyumu patlattı bebek kaka yapmış seni zehirliyo dedi hemen sezeryan tabi.O yüzden canım dıkkatlı ol şu son haftalarıdan kendinde bi farklılık hissettiğinde bekleme.Bende şuan 25 haftalık hamileyim 10 haziranda sezeryan olucam.ALLAH HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN

mrb arkadaşlar ben 37 haftalık hamişim :eek:benim popomda 2 gündür bir sızı var yürümekte zorluk çekiorum gece yatakta dönerken sanki belim kopacakmıs gibi oluyo kıramplarım sıklaştı böle bişey olanınız varmı ha birde akıntılarım var bu akıntı ben tahmin ediyorumki iltihaptan kaynaklanıyor eger iltihap bile olsa cok akıntı olması normal mi :uhm: teşekkür ederim ii akşamalr cevaplarınızı beklioruma.s.
doguma yakın pelvis kemikleri dogum icin acılıyorlar kalcandakı agrı bundan ola bilir akıntı eyer koyu sarı bir renk ise rahim agzı acılıyordur yok beyaz ise doguma yakın akıntı cok vazla oluyor bazı zamanlarda günde 5 6 pet degistirdim günler olurdu dogum yaklasıyorsonucta üc hafta kalmıs en zor dönemleri allah kolaylık versin

canım kalça ağrısı kuyruk sokumundan kaynaklanıyo olabilir.
benimde otururken uzun süre ayakta kalınca hep ağrıyo..
ona yapıcak bişey yok ama akıntıyı bilemedim.
geçmiş olsunn.

X