Bölgesel İncelme Kalca vee basen yardım....

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler

seker_89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2009
205
0
35
Merhabaa buyukk benım sorunum sadece basen bolgem 74 kilodan 57 dustum ama basenım vucuduma göre cok orantısız ve kocaman selülit dolu cok dengesiz bir yemek yeme alıskanlıgımda var butun gun hiç bişi yemiyorum aksam eve gidince o zaman aklıma geliyo yemek yemek tek yaptıgım butun gun nescafe ve sigara basenlerimi eritmek vee selülitlerimi azda olsaa yok edicek neler yapabilirim vee catlaklarımı burda bi cok deneyimli arkadaslar varrr yardımcı olurlarsa cok cok sevinirim simdiden tskler herkeze.... :kedi::kedi::kedi:

Beslenmeni bir düzene koyman lazım. Orantılı dağılım için mutlaka spor yapmalısın.
Selülitler için bir şey diyemiyeceğim. Forumda bunun için mutlaka açılan konular vardır. Bir araştır istersen.

arastırmadıgım okumadıgım konu kalmadı ama hiç işe yaramıyoo sanırım sporsuz olmıcak ama sporda yapamıyorum calıstıgım icin vee butun gun en fazla 20 dk bile yurumuyorumdurr :KK43:

arastırmadıgım okumadıgım konu kalmadı ama hiç işe yaramıyoo sanırım sporsuz olmıcak ama sporda yapamıyorum calıstıgım icin vee butun gun en fazla 20 dk bile yurumuyorumdurr :KK43:
a.s.benimde kalça,basen ve selülit problemlerim hatta daha da fazlası bide simitim var.Tabii faza kilolarımda var ve spor yapma özürlüyüm. bende bu konularla ilgili bi sürü bilgi topladım. HEPSİ ALINTIDIR.. aşağıya kopyalıyorum. umarım işine yarar. ben henüz hiçbirini deneyemedim. ama yaşamamımı düzene koymaya ve de bu bilgileri uygulamaya psikolojik olarak hazıralanma evresindeyim. maalesef emek vermeden olmuyor.sporda şart
ALINTIDIR;
Şişman değilim ancak bölgesel problemlerim var. Ne kadar kilo versem de, kalçam büyük görünüyor. Spor yapmak da bu durumu pek değiştiremedi. Sporla birlikte uygulayabileceğim bir formül var mı? Emine S./İstanbul
Eşit miktarda kuşburnu, rezene, sinameki, papatya, biberiye ve funda yaprağını karıştırıp çay gibi demleyin. Bu çaydan her sabah bir büyük bardak için. Kalçalarınızın eridiğini ve bu bölgedeki selülitlerinizin azaldığını fark edeceksiniz. Bu çayla birlikte bir adet ananas yemek, yağ yakımınızı hızlandıracaktır. SUNA DUMANKAYA'dan

5 adet limonun suyu, 1şişe bebeyağı,1 kutu aspirin. aspirin ezildikten sonra diğer malzemeler karıştırılıp iice çalkalanır. masaj yaparak vücuda sürürlür. derideki portakal görüntüsünün yok olmasını sağlar.
Ahmet Maranki'den Selülit İçin Bitkisel Öneriler:
Selülit:Sellülit, lenfatik ödem, yağ fıtıklaşması, sertleşmiş bağ dokusu ve östrojen seviyesindeki dalgalanmalardan kaynaklanan bozuk mikrodolaşım sonucu oluşmaktadır. Bütün bunlar yağ artışı ve ödeme neden olur .
Selülitler için yapılması gerekenler:Biberiye,hardal,kekik ve çoban çantası, . portakala yağıda ilave yağlarını karıştırıp selilütlü bölgenize masaj yaparak sürün ve streç-flimle sararak sabaha kadar bekletin.Bu uygulamayı her gece yapın 10-15 gün sonunda selilütlerden eser kalmayacaktır. VEYA
Hardal yağı, biberiye, kekik yağı, okaliptus yağı, nane yağı ve portakal yağını

ewt arkadaşlar selülitlerimden kurtuldum hem de çok basit ve öaliyetsiz bir yolla
suna Dumankayanın ve birçok herbalistin tarifi bu. kimi başka şeyer de eklio ama bunlar yeterli. işte mucize
1 tatlı kaşığı rezene
1 tatlı kaşığı anason
1 tatlı kaşığı biberiye
tüm malzemeleri 1 litre kaynamış suya atın ve 10 dk demlenmesini bekleyin yani yeni kaynamış suyu ocaktan alın içine malzemeleri koyun kapaını kapaın ve 10 dk bekletin demlensin. sonra bir kaba boşaltın soumasını beklein souyunca gün boyu BOL limonla tüketin.. hııı tadı da fena diil limonla daha güzel oluo şekere hiç gerek yok
Rezene : Ağrıyı keser, sancıya iyi gelir.
Anason : Mide gazını alır.
Biberiye : Vücuttaki yağı yakar
Ebru Şallı'nın Selülit Formülü Mesaj Linki
Kızlar bi sitede rastladım.Ben bunu ebru şallı açıklarken duymadım.Herhangi bi zararı varmı bilmiyorum.Paylaşmak istedim.denemedim deneyen varsa etkilerini paylaşırsa çok sevinirim.
Ebru Şallı 'dan selülit giderici mucize iksir
Ebru Şallı 5 gün içinde selüliti yok eden mucize bir iksir bulduğunu açıkladı. Bu mucize iksiri herkes gibi siz de evinizde yapıp içebilirsiniz.
Manken Ebru Şallı fazla kilolarından ve selülitlerinden kurtulmak isteyenler için detoks etkisi yapan mucize iksir 5 gün içinde etkisini göstermekte.
Değişimi 5 günde farkedeceksiniz
Ebru Şallı keşfettiği mucize iksirin sonuçları kanıtlanmış bir detoks içeceği olduğunu, Herkesin evinde hazırlayabileceği bu mucize iksiri her sabah kahvaltı yapmadan yarım saat önce 1 bardak içen kişinin, 5 gün içinde kendisindeki değişimi farkedeceğini söylüyor.
Ebru Şallı "Formülümü yıllardır yemekle, kaloriyle ve neyin zararlı, neyin faydalı olduğunu öğrendiğim için inceleyerek buldum. Bu mucize iksir vücuttaki toksinleri atarak, yağların hızlı bir şekilde yakılmasına yardımcı oluyor. 5 gün içinde farkı gördüm. Selülitli bölgeleri sıkılaştırıyor. Herkes bu içeceği evinde yapabilir.” dedi.
İşte Ebru Şallı’nın mucize iksiri
3 Kabak
2 Enginar
1 Avuç Brokoli
1 Avuç Maydanoz
1 Orta boy soğan
Yarım limon suyu
Hazırlanışı: Sebzeleri az su ile haşlayın. Ardından bu su ile beraber sebzeleri blendırdan geçirin. Üstüne limon suyunu da ilave edip tekrar blendırda karıştırın.
Bu içeceği soğuk ya da sıcak olarak içebilirsiniz. İçine başka hiç bir şey katmayın. Her gün sabah 1 bardak için.ALINTIDIR.
Diyetin birinci dereceden etkilediği bölüm kalça ve basen ardından da bacaklar geliyor. Özellikle binici pantolonu olarak adlandırılan kalça ve diz kapağı bölgesinde fazla kilo problemi olan kişiler tam 6 hafta içinde etkili çözüme kavuşabiliyorlar. Diyet kayısı ve badem müslini olarak tanımlanıyor. Müslinin hazırlanışı Hazırlayacağınız müslinin tadı oldukça leziz. İçeriğinde badem ve kurutulmuş meyvalar ve tahıllar kadar pek çok vücudunuza faydalı gıdalar bulunuyor. Ancak hepsi bir araya getirildiğinde kalça bölgenizdeki yağları hızla eritip, sizi forma sokuyor.
Hazırlanışına gelince... 2 fincan yulaf tanesi, 2 fincan kırılmış fındık, 1 fincan buğday, 1 fincan çekirdeksiz kuru üzüm, 1 fincan ayçiçek tohumu, 1 fincan badem, 1 fincan ince kıyılmış kuru kayısı Malzemeleri karıştırıp, blender`dan geçirin. Hazırladığınız karışımı tam 12 porsiyon olacak şekilde eşit parçalara ayırın. Her porsiyonda karışımı bir bardak diyet soğuk süt ilave ederek tüketeceksiniz. ALINTIDIR.

incilideniz cok sagoll su musli bayadır dusunuyorum ama yine husrana ugramaktan korkuyorum cnkü yıldım artık ya ama denicem o musli ve sonucu senınlede paylaşıcam sen peki hiç bişi denemedin miiiii bu konuda

canım selülit için lahana yağını şiddetle tavsiye ediyorum. çok çok çok işe yarıyor... benim kalçalarımdaki yağ yavaş yavaş dize doğru inmeye başlamıştı. lahana yağına başladım tam istediğim kadar incecik değil bacaklarım ama selülit açısından sütun gibi oldular selülitin sss si kalmadı. kalçada inşallah geçer ama çok çatlak var kalçamda onun çaresi sanırım yok.

incilideniz cok sagoll su musli bayadır dusunuyorum ama yine husrana ugramaktan korkuyorum cnkü yıldım artık ya ama denicem o musli ve sonucu senınlede paylaşıcam sen peki hiç bişi denemedin miiiii bu konuda
a.s.maalesef henüz hiçbirini denemedim:kedi:şimdilik yaşantımı ve psikolojimi düzene koymaya çalışıyorum.mafoldumbensonucu benimle paylaşırsan sevinirimzemuszemusçünki benim selülitlerim en ileri derecede.mafoldumbentayt vs giyesem dışarıdan patates yumrularını görebilirsin o derece yanimafoldumben başka öneri ve çözümde bulursan lütfen benimle paylaşırmısınopuyorumnanaktan

incilideniz benimde senin gibi selülitlerim.pekı arkadasım lahana yagını dısarıdanmı sürüyorsun ve ne kadar surede geçti?herhangi bir incelme yaptımı?

arkadaşım şu lahana yağı hakkında biraz daha aydılatır mısın acaba bizi

X