kalbime.....

KALB!M

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2007
204
0
nerden başlasam bilemiyorum aslında hakat ya ben nerdne başlasamki neyse...senin tanıştığımız an vurulmuştum sana...sen öylece bakmıştın bana...kim bu ufaklık diyereknten... ama bilemdinki bu ufaklık snein ilerde karın olcak...sana her gelişimde ayrı bir heycan yaşadım...ayrı bir sevinç...sende aynıydın ama ben gibi...her günümüz muhteşem geçerdi...biyere giderdik bir hamburger ve bir kola isterdik...bi sen bi ben...ilk elimi tutuşun...nasılda içim gitmişti o an...resmen kalakalmıştım... o an...ve lk öpücük...o an zaman donmuştu benim için...sanki sadece biz vardık orada...taki garson gelip bieşy içermisin abla deyinceye kadar...hoş oda güseldi ya...neyse...sonra sen askere gittin...yolunu gösledim tam 15 ay...sabahlara kadar seni düşleidm...sen 3 5 nöbetindeyken bende seninle birlikte tuttum 3 5 nöbetlerini...sonra geldin... o gün süperdi..çarşının ortasında çığlık çığlığa sarılıp öpüşütük koklaştık..herkes bize bakıyodu...ağladık...rezil olduk dedik kendi kendimize...ama onalrda anlarlardı herhalde sevenin halinden...veeeee evlenme teklifin...o anı asla ama asla unutamam...herşey çok güseldi...muhteşemdi tek kelime ile...sonra beni istemey geldiniz....veeeeee tuzlu kahve...hehehehe nasılda içtin ama o kahveyi gık demeden...beni iki kere isteyişiniz... hem babamdan hem dedemden...dedimn bağırark veridm gitti demesi...sonra sözümüz davullu zurnalı sözümüz...ve yüzüklerimiz takışımız...şaşırarak seninkini benim parmağıma takışımız....ilk dansımız...sonra nişanımız...muhteşemdi o gece...herkes mutlu...biz mutlu...daha isteyebilrimki...veeeee mutlu sona az kaldı sayılı günler...tam 4 ay sonra hiç ayrılmamayıvcaya kadar birleşiyoruz...okadar heyecannlıyımki...anltamam...sana dedim ben...sen beni bırakmadığın sürece ben seni bırakmama dedim...öylede olacak...hiç ayrılmıcaz...hep beraber olucaz...iyiki seni tanıdım...iyiki seninelyim...iyiki benimlesin ve iyiki benimsin...sen olmadan ne akdarda boşmuş herşey...herşeyi seviyorum şimdi... ama seni daha çok seviyorum...sende beni seviyosun biliyorum... ama nedne önceden olduğu gibi süprizler yapmıyosun bana... ama olsun benis evdiğini biliyorum ya o yeter bana...SENİ KENDİMDEN ÇOK CANIMDAN ÇOK SEVİYORUM NAN RECO...ve seni seninle seviyorum herşeyim....:asigim:

kalbim, canımm, ne kadar güzel anlatmışsın sevgini yerimseniben
umarım 4 ay sonra ve hayatınız boyunca herşey dilediğiniz güzellikte olur.
a.s.

Bende diyorum bu bölüm açıldı nerde kaldı bizimm kızımız:dance:..İşte dayanamayıp hemende söylemiş recosuna aşkınınaniknaniknaniknanik

oyyy oyy kıyamam şaka tabiki hepsi ablacım Allah ayırmasın sizleri..Dilerimki bir ömür boyu bu anlattığın heyecanı ve mutluluğu yaşarsınn..Eh bizede bir yeğen düşer payımıza artık:icecream::icecream:

X