Kalbim acıyor

emirel

Guru
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
532
0
46
canım çok acıyor babamın akciyer kanseri olduğunu öğrendik çaresizlik çok zor çaresiziz doktorların gözüne bakıyoruz bilgi alabilmek için ama gördüğümüz tavır herhalde duygusal şiddet olsa gerek kalbimin acısını yazamıyorum bile babamamı yoksa doktorların tavrına mı üzüleceğimi şaştım hasta psikolojisi denen birşey ver bir insan insana değil hrerhalde hayvana bile böyle davranamaz tek duam allah hastanelerin morguna bile nasip etmesin bizi böyle kalbsiz insan olmayan doktorlarda korusun çocuklarımın okuyup önemli yerlere gelmeleri ençok istediğiğm şeydi şimdi yanlızca gerçekten kalbi vicdanı olan insan olmalarını istiyorum

canım benim seni o kadar iyi anlıyorum ki çünkü aynı şeyi ben yaşadım
babam hastanede yatıyor neyi olduğunu bilmiyoruz :1no2:
ben babamın hastalığını öğrenmeye çırpınırken doktor yüzüme normal birşeymi gibi
gülerek KANSER işte bilmiyormusun diye bağırdı yüzüme ve ben hiç birşey diyemedim
hani derlerya hastane başıma göçtü işte öyle oldum
babamın yanına döndüm neyim varmış kızım dediğinde baba sadece çiğerlerini üşütmüşsün önemli birşey değilmiş diyebildim dedim ama bide bana sorun içimin
yangınını :1no2:
biz kemoterapi ameliyat çok uğraştık arkadaşım ama olmadı olamadı
çünkü hastalık ilerlemişti kaybettim yakışıklı babamı senağlamasenağlama
inşallah babanın hastalığı daha ilk evresindedir canım kurtulabilir
dualarım seninle arkadaşım :Saruboceq::Saruboceq:

Rabbim şifa versin inşallah...
canım bu gibi hastalıklarda moral kesinlikle en guclu ilaçtir
ne kadar üzülseniz de babanıza hissettirmemeye gayret edin
doktorların tavrı babanıza karşı da kırıcı ise bir dilekce ile saglık bakanlıgına sikayette bulunun yada babanı o hastanenin dısında bir hastaneye yatırın...
Allah'ım insaf versin böylelerine...

yaşadığın sürece herşeye hazırlıklı olmaslısın canım benim.
hayatda herşey bizim için, dayanıklı ve sabırlı olmak zorundayız.

sana sadece dileyebileceğim sabır ve babana şifadır canım arkadaşım :KK43:

Kızlar ikinizinde yazısını okudum gözlerim doldu :çok üzgünüm:
tinkimi başşınız sağ olsun arkadaşım doktorlarla da yadıklarını okudum gözlerim yaşardı Çok üzgünüm çoook Rabbim babanı nur içinde yatırsın :1hug:
emirel cnm moralinizi yüksek tutun gurbanında dediği gibi kansere en iyi ilaç moraldir
sizler babanızın yanında moralinizi yüksek tutunki o da sizden moral alsın
Allah'ım babanızı size bağışlasın cnm benim kendimi yerine koydum ve durumunu anlamaya çalıştım
kolay bişey değil tabiki hemde hiç kolay değil ama Rabbim dert vermiş dermanınızı da verir inşallah :Saruboceq:
Baban en kısa zamanda sağlığına kavuşur inşallah :Saruboceq: :Saruboceq: :nazar: a.s.

Allah babanıza acil şifalar versin canım.
Size de sabır versin. Dualarımız sizinle. :Saruboceq:
Doktorların tavrı sizi çok rahatsız ediyorsa başka bir hastaneye götürün.

Allah acil sifalar versin babacigna canim, sizlerde sabir!!:teselli:

Babaniza cok cok moral ve destek vermeniz lazim simdi...bu illet hastalik cagin vebasi gibi oldu malesef, bircok ailenin canini yakti...

Ben almanyada yasiyorum, burda bircok gurbetcinin kalmasi türkiyeye dönememesinin sebebide aslinda birazda bu türkiyedeki saglik konusundaki yetersizlikler...

Elin gavuru diyoruz alman iste diyoruz fakat bir insan hayatina verdikleri önemi, bir hastaya nasil davrandiklarini, dogum yapan bir kadina gösterdikleri anlayisi ve ilgiyi gördügüm zaman ve bunuda türkiyedeki yakinlarimdan duydugum veya tvde izledigim olaylarla karsilastirdigim zaman suraya bak diyorum, burda kim gavur kim vicdansiz acaba....:çok üzgünüm:

Genelleme yapmiyorum lüften yanlis anlasilmasin lakin ne olurdu herkez isini en iyi sekilde yapabilseydi ne olurdu bir almanin isine duydugu saygi ve verdigi özen kadar benim insanimda verebilseydi....insallah birgün belki bizde böyle olabilecegiz...insallah:Saruboceq:

Tekrar gecmis olsun canim acil sifalar babaniza.:teselli:

Çokk çokk acil şifalar Allah yardımcınız olsun.. Moralini yüksek tut güçlü olmak lazım.. Dr.lara gelince valla ben deliyim dünya yüzeyinde hiç bi insan evladını kendime yakınlarıma öle davrandırtmam yani sadece denerler pahalıya patlar..kötükedihüso işleri gereği sürekli aynı şeyleri görmekten duyguları yıpranmış ama sonuçta işlerini yapıp maaşlarını alıyorlar kimseyi ezme gibi bi hakları olamaz Hasta hakları diye bişe var oda olmadı ben baya kalaylarım yani...:eek:klava: Tekrardan çok çok şifalar diliyorum derdi veren allah dermanıda verir insallah...:teselli:

canım allah acil şifalar versin.bende babamı akciğer lenf kanserinden kaybettim ama babamın çok ileri safhada teşhiş konulmuştu.yani çok geç kalınmıştı.umarım erkendir baban için.yaşadığını en iyi ben anlarım canım.
en önemli şey inancınızı yitirmeyin.pozitif düşünün.babanıza moral verin iyileşeceğine oda inansın sizde inanın.artık tedavide yeni yöntemler var.doktorların tavrını şikayette bulunabilirsiniz.hasta hakları diye bişey var.
canım allahtan acil şifalar diliyorum.dualarım seninlegüzel haberlerini duyur inşallah bize burdan.sevgiler..

canım ALLAHım acil şifalar versin..
morel çok önemli biliyosun ne kadar için acısada babanıza belli etmemeye çalışın güçlü olun...
gurbişin dediği gibi sağlık bakanlığına şikayette bulunun sessiz kalmıyalım bu gibi durumlarda...
Çok geçmiş olsun inş atlatıcak....

çok üzüldüm gerçekten başına gelen anlayamaz bize sadece allah acil şifalar versin demek düşer amakötü bi duygudur
allahım sevdiklerimizin acısını göstermesin bize
bütün hastalarımıza şifa versin

cok cok gecmıs olsun
aşşak acıl sıfalar verır ınsallah
sabırlı olmalı babana destek olmalısın ....

Canım babana çok geçmiş olsun önce.
Çok iyi anlıyorum benim babamda gırtlak kanseri idi bu yaz gırtlak ve ses telleri alındı,ameliyat kaçınılmazdı.Şuan konuşma olayı yok allahtan bizim doktorumuz iyi çıktı.
Ama hala nefes sorunu yaşıyor.
Böyle doktorlara ne demek lazım acaba.
İnsan psikolojisini hiç anlamıyorlar herhalde.
İnşallah baban da biran önce iyileşir dualarımız onunla :Saruboceq:

canım çok acıyor babamın akciyer kanseri olduğunu öğrendik çaresizlik çok zor çaresiziz doktorların gözüne bakıyoruz bilgi alabilmek için ama gördüğümüz tavır herhalde duygusal şiddet olsa gerek kalbimin acısını yazamıyorum bile babamamı yoksa doktorların tavrına mı üzüleceğimi şaştım hasta psikolojisi denen birşey ver bir insan insana değil hrerhalde hayvana bile böyle davranamaz tek duam allah hastanelerin morguna bile nasip etmesin bizi böyle kalbsiz insan olmayan doktorlarda korusun çocuklarımın okuyup önemli yerlere gelmeleri ençok istediğiğm şeydi şimdi yanlızca gerçekten kalbi vicdanı olan insan olmalarını istiyorum

canım babana çok acil şifalar ..sizlerede bol sabır diliyorum...sonuçta herşey biz insanlar için...
bu doktorları hala anlamış değilim..bir iki tanesiylen bende bu şekilde karşılaştım...üzülme olurmu rabbim sizlere hayırlı bi kapı açacaktır...:teselli:

Canım çok geçmiş olsun..Benim Dedemde kanser..Çaresizlik nedir çok iyi biliyorum şu sıralar :çok üzgünüm: Allah acil şifasını versin :teselli:

ilk önce Allah acil şifalar versin benim bababmda akciğer kanseri ve seni çok iyi anlayabiliyiorum bizde çok zor süreçler geçirdik tam iyi oldu derken babam tekrar metastas yaptı ciğerinde tümör ve yine babam kemoterapi görüyor zor moral geektiren bir hastalık sözün bittiği yerlerden biri buda Allah yardımcınız olsun ama çok iyi beslensin ve internette bu hastalıkla ilgili yemesi içmesi gerekenleri araştır emin ol faydaalrını görüyor çok geçmiş olsun

ahhh canım yaaaa
böyle birşeyi yaşamadım umarım da yaşamam
o nedenle acını anlamam mümkün değil tabii
Allahım acil şifalar versin inşallah babana
malesef doktorlarımız böyle...Allahım size de sabır versin

cnm Allah acil şifalar versin. babacığın gördüğü tadavilere yanıt verir inşallah iyileşme süreci başlar:Saruboceq: böyle mesleğini hakkıyla yerine getiremeyen doktorlarımızıda rabbim hidayet etsin mesleğinin büyüsüne kapılıp insan olduğunu kalp taşıdığını unutturmasın.aeo:teselli:

Rabbim kimseye dert veripte derman aratmasın hastane kapılarında süründürmesin zorluğunu bende yaşadım babamın hastalığında.Babanıza ve bütün hastalara Allah acil şifalar versin,sizlerede sabır ve dayanma gücü.

X