kalan son umudum da tükendi

E

EU2

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU2
hayat o kadar acımasız kii...

bundan 1 ay önce babaannem felç geçirdi sol tarafını kullanamıyo ama ilgilenen kimse yok halamlar bakmıyo suan bizde kalıo başlarından attılar resmen ablam da okuduğu için annem çalışmak zorunda ama halalrım evde yatarken bizim ne durumda olduğumuzu düşünmüyolar tabi anneme eğer hala çalışmaya niyetin varsa bakıcı tutun dediler yaa orda yatan kedi yavrusu değil kii annen senin ne taş kalpli insanlar var ya rabbim..evde sürekli hasta bi insan ağrıları var sürekli bağrıo kalkmaya çalışıo düşüyo kaldıramıyoruz evin içinde garip bi koku var hasta kokusu dersane okul bi taraftan yakında sınavlarım başlıcak ders çalışamıyorum..ruhen çöktüm resmen kimseye anlatamıyorum derdimi herkes kendi derdine düşmüş erkek arkadaşım konyada üni. okuyo ona son umut ona sığınıyorm o da başından savıyo benim de dertlerim var orda yalnızım diyo beni en çok üzende onun bile beni anlamıyo olması..sabır ver ya rabbim sabır

• Konu Sahibi EU2
canım ilk oncelıkle ne olursa olsun o senın halan ve akrabanız ...
eminim oda sıze muhtaç olmak istemezdı ama sıze ıhtıyacı var..
herşeyden once sabırlı olmalısınız ailecek..
allah emının sıze mukafatını verecektır..
hayatta bencıl olmamak gerekıyor..acaba bızlerın yaşlılıgı nasıl olacak dıye düşünmelıyız..
baban kuzenlerınle bır konuşsun baktınız olmadı seçim babanın..
evet onlarda buyuk haksızlık yapmışlar sızi tohmet altında bırakmışlar ama ne yapacaksınız belkı allah sızın sabrını boyle denıyor...
erkek arkadaşın konusunda ..ondan bu konuda nasıl bır destek beklıyorsun..ailenız için ne yapabılırkı..bence o haklı..ve sizin erkek arkadaşınız konusunda uzulmenız yersız..

• Konu Sahibi EU2
canım benim seni çok iyi anlıyorum.benim kayınpederim de mide kanseri sürekli ağrıları var iyileşme şansıda yok.6 çocuğu var ama hepsi başından atıyo tek kişiye kalıncada tabi çok zor oluyo.benimde okuyan bir kızım var oda istemiyo sürekli biz bakalım ama ben inanıyorum ki insanlar ne ekerse onu biçer biz elimizden geleni yapalım gerisini allah bilsin.

• Konu Sahibi EU2

bakın gerçekten çok dogru soyluyorsunuz allah mukafatını verırı .sabırlı davranın.elinizden gelenı yapın...bızler nasıl olcaz bakalım...

allah hakkımızda hayırlısını versın

• Konu Sahibi EU2

erkek arkadaşım tabi ki de bir şey yapamaz ama beni dinlemiyo bile insan nezaketen birşeyler der moral vermeye çalışır di mi ama 2 çift güzel söz bile söylemiyo benimde sorunlarım var ne demek?? ben onun kötü gününde hep yanımdaydım ama o olmuyo başından savıyo

• Konu Sahibi EU2
canım öncelikle çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin babaannene.. bu tarz ailevi problemler herkeste var herhalde benim halalarımda böyle dedem öldü 1 kaşık su vermediler nedir bu insanlarda ki kin nefret anlayamıyorum.. sen sabır et allahına sığın canım o herşeyi görüyo

• Konu Sahibi EU2
Allah şifa versin babaannene canım. aynı zamanda Rabbim size kolaylığını da versin. hasta ya bakmak çok zor. bide babaannen, düşünürsen atamazsın kapı önüne koyamazsın. belkide ona olan son görevinizi yapıyorsunuz. dilerim diğer dünyada babaannen sizin şefaatçiniz olur.
erkek arkadaşına da sığınıp, güvenip ailevi problemlerini anlatma derim.

• Konu Sahibi EU2
tatlım şuan ki psikolojik durumunu anlayabiliyorum.evde sürekli yatan bir hasta iyileşme umudu belki var belki yok.her şeyden önce güçlü olman gerekiyo.bunlar hayatın acı gerçekleri.ne yazıkki insan yaşayınca bazı şeyleri görebiliyo.aynı halalardan bizdede var malesef ama kimse unutmasın ki yaptıklarının karşılığını ya bu dünyada yada ahirettte görücektir.erkek arkadaşına gelince eğer senin kötü gününde yanında olmuyorsa aldırma derim.güçlü olmak zorundasın.unutmaki insan umutları için yaşar

• Konu Sahibi EU2
canım çok geçmiş olsun.allah şifa versin tez vakitte..babannenize en güzel şekilde bakın.allah bunun mükafatını size verir.herkes bir gün anne baba olacak..o zaman sen nasıl baktıysan annene babana onlarda sana aynısını yapacak.hiç birimizin yarını garanti değilki.bugün bana yarın sana.onlar heralde hiç yaşlanmayacaklarını yada hastalanmayacaklarını sanıyorlar.hastalığı veren allah şifayıda verir..bir gün bi genç yolda giderken bi tanıdıkları rastlamış.nereye diye sormuş gence.oda bizim moruğa mezar yeri ayırmaya gidiyorum demiş.morukta dedesi.aradan bi zaman geçmiş yine o adam bakmışki biri mezarda kuran okuyor.yanına yaklaşmış başın sağolsun çok üzüldüm torununa demiş.kuran okuyan moruk dediği dedesi.kimin ne olacağı bilinmiyor..sizinde sınavınız babanenizdir..

aynen katılıyorum..kımın ne olucagı hıc ama hıc bellı olmaz....be genclık gecer... ıhtıyarlık coker..hastalık gelır..kımse sanmasın boyle kalıcagız...
belkı daha beter olucagız..belkı ıhtıyarlamadan hastalık gelıp yapışıcak...belkı bır kaza yasayıp sakat kalıcagız...

kımsenın gelecegı garantıde degıl canım..bu dunya bır ımtıhan dunyası...ALLAH herkesı denıyor..elbette cekılen sıkıntılarında mukafatı olucak...hastaya bakmak cok zor iş senıde anlıyorun guzelım..ama ınankı sımdıkı uzuntunun sana donuşu cok guzel olucak...

allah bu sıkıntılarınızı goruyor...bakmayan kısılerıde goruyor...allahın adaletı cok buyuk..
sabret canım...ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN..BOL SABIR VE SEVABINI VERSIN..
ısallah babannenede cok fazla acı yasatmasın allah...kımseyıde kımseye muhtac etmesın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…