Kakao yağı markası

siyahinmatemi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2011
355
2
arkadaşlar çatlaklar için kakao yağı kullanmayı düşünüyorum..8 haftalık hamileyim ne zaman başlamalıym bir de kakao yağı kullanan arkadaşlar markası neydi yağınızın ?

Nereye koydumsa bulamadım ya marka söyleyektim ama olmadı ben aktardan aldım krem gibi asıl kakao yağı onlarmış 10 ya da 15 tl olması lazım..İsim hatırlayamadım ama kutusu kahverengi idi..

bu arada Tebrikler =))

tşk ederim tebriğiniz ve yorumunuz için..bu yağların sahtelerii falan da olduğu için tereddüt ettim..ama en azından fiyatını ve kutunun rengini biliyorum bu bana yardımcı olur :)

Bende aktardan aldim...ama parca halinde idi..ocakta eritip oyle surdum...dogumda yaptim ondanmidir bilmem ama catlak yok...

Aktarda saf kakao yagi var ben ondan aldim. Kalip halinde. Baya boyle sabun gibi elime alip her yerime suruyorum zaten vucut isisiyla eriyor, 15. Haftamdayim sonuc soyleyemem ama simdilik memnunum

gerçek kakao yağı kalıp şeklinde ve krem rengi oluyor.şişede satılan sıvı kakao yağı ile arasında dağlar kadar fark var.katı olarak almanızı öneririm.

ben palmers in kakao yağını kullanıyorum gayet memnunum 12 saat arayla sürüyorum vücudum hala nemli oluyor hayatımda gördüğüm en kuru cilt kendimindir ordan hesap edin int ten aldım yağıda var ayrıca dün akşam duştan sonra sıktım vucudum hala nemli tavsiye ederim
krem ve yağ 40 tl civarıydı sanırım ne kadar erken başlarsan o kadar iyi

Son düzenleme:
kakao yağı iyimi acaba benim kızımda göğüslerim çok kötü olmuştu 2 güne yine doğum yapacam kısmetse ikizlerim olacak bende alıp kullanayım kızımda resmen yarılmıştı uçları :S

Aaaa şuan çok şaşkınım :)
Geçenlerde aldım kakao yağı, sonra süreyim diye şişeyi açtım, pamuğa dökmeye çalışıyorum birşey akmıyor :)
Baktım içine içindeki donmuş birşey :) Kızdım bir sürü, bozulmuş birşey diye de atacaktım.
Şuan kendimi çok saf hissedyorum :) Yukardaki yazılanları okudum da, bu normal mi yani ? Onu eritmek mi gerekiyor ?
Bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirebilir mi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…