Göz Makyajı kahverengi ve küçük gözler...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Turuncu_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2009
232
8
Arkadaşlar kahverengi ve küçük gözlerim var. yeşil ya da mavi renkte kalem sürüyorum, altı ve üst kirpik diplerime. açık renkte de farı uyguluyorum. göz içine de beyaz kalem kullanıyorum. doğru bir uygulama yapıyor muyum?hem alt hem üst kirpik dibine kalem sürmem doğru mu sizce?
çokkoyu renkleri sevmiyorum. var mı herhangi bir tavsiyeniz? kumralım bu arada.
makyajdan anlayan arkadaşlar fikir verirlerse sevinirim.

benimde gözler kahverengi ve küçük siyah göz kallemi ve ten rengine uygun far kullanırsan güzel ooluyo ben öle yapıorum

Cnm göz içine sürülen beyaz kalemi ben sevmiyorum çünkü göz rengi koyu olduğunda çok sırıtıyor basit duruyor gibi geliyor bana benimde gözlerim çok koyu kahve ben siyah kalmele çerçevelerim alt üst olarak ve bol rimel kullanırım. Eğer gözlerin küçükse bol rimel kullan ve sakın göz içine kalem çekme. Aynen yaptığın gibi çerçevele doğru yapıyorsun. Far olarak mavi yakışır koyu gözlere ama mesela bana yakışmıyor fazla kapatıyor yüzümü açık parlak yeşil krem far çok yakışır bana bi dene istersen...

çok teşekkür ederim canlarım fikirleriniz için.
siyah kalemi sevmiyorum. ifademi sert tutuyor. o yüzden mavi, yeşil, gri gibi kalemler kullanıyorum.mavi, yeşil farları da denerim.

benimde gözlerim kahve, çok büyük de değiller
ben içine hem altına hem üstüne siyah renk kalem çekiyorum yada sürme
alt kirpik dibime de ne koyu ne açık parlak renklerde kalemler mesela turkuaz, mavi, petrol yeşili gibi
güzel oluyor öyle hoşuma gidiyor

kahverengi gözlü beyaz tenli bayanlara
kahverengi tonlarında makyaj,yesil,mavi ve gri makyajı cok yakıştırıyorum
bizzat kendimde yapıyorum
ha birde siyah göz kalemi ve siyah rimel vazgeçilmezim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…