kahverengi leke ne belirtisidir??

esen55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Haziran 2008
121
0
41
selam kızlar. Benim bugün normalde adet olmam gerekiyordu. ama olmadım. açıkçası hamilelikten de şüpheleniyorum. dün evde test yaptım negatif çıktı ama bugün kasıklarım çok ağırdı ve akşama doğru kahverengi akıntı geldi. normalde adet günü veya öncesi böyle bir kahverengi akıntı gelmezdi. sizce bu ne olabiilirr???nolur cevap verinnn

yerlesme kanamasi olabilir
eger günün gecerse bir test daha yap sabah idrariyla daha net sonuc alirsin..eger bebek istiyorsan allah gönlüne göre versin

ben yerleşme kanaması değil de daha çok düşük ihtimali üzerinde yoğunlaştım..inşallah öyle değildir günüm 1 gün geçti sayılır bugün olmadım

benim pazartesi günü çok az miktarda açık kahve akıntım geldi ve bütün ay sürekli kasıklarım ağırdı hala da devam ediyor. Adet günüm pztsi idi dün akşam ve bugün yine geldi. Son 3 aydır adetten önce gelmeye başladı bende. Ondan önce lekelenme falan olmazdı direk adetim başlardı. Ama bu ay yumurtlama günündeki gibi sanki akıntı biraz karışık. Ben adet olmayı bekliyorum bugün yarın gelir herhalde. Ama eğer sen bekliyorsan (ki ben de bekliyorum) umarım hamilelik habercisi olur:)))

Ne yaptın sen böyle kötü şeyler düşünme. Kadınlar o kadar hassas ki hava şartları bile bizi etkiliyor. Düşük nereden çıktı eğer bebek varsa bile kötü etkilersin....

hem düsük üzerinde yogunlasma bence
düsük yapanlardan duydum agrili oluyomus..hemde bayagi agri ve kanama öyle bir damla kanla kesilmiyomus devami geliomus sende gelmemis..belki daha erken oldugu icin testte cikmamistir ilk firsatta tekrar et

ya nerden çıktı biliyomusun. bugün fal baktırdım falcı kadın bana sen ilk bebeğini düşük yapcaksın dedi etkilendim herhalde bide kahverengi akıntı gelince üzüldüm internetten araştırdım hep düşük belirtisi diye yazıyo

konudan sapma gibi olcak ama fala inanma falsizda kalma
anlasildi duygusal bir zamandasin cok fazla düsünme öyle her kafadan bir laf cikiyo hepsni takarsan ohoooo...isin zor..bence eger sabah kadar adetin gelmezse en kesin yöntem git bir kanda gebelik testi yaptir emin olmanin en kolay yolu bu

ay allah aşkına lütfen yapma! Bir falcı kadın mı bilecek. Öyle kendini kaptırma ben de şakasına falan öyle arkadaşlarla bakarım falan ama asla falcı falan gitmem. Bence sen de gitme işte insana etkilenmicek gibi geliyr ama etkileniyor.

Yaa sen bunu bile sadece düşünerek üzülerek kendi kendine zarar verirsin. Geleceği Allah'tan başka kimse bilemez. Bence bu düşünceyi bir an önce kafandan atmaya bak. Ay ya çok sinirlendim o kadına insan görse bile söylemez hay allah. Sen içini rahat tut bence lütfen:)

ESENCıM benimde hayatımda ilk defa
geçen ay adetimden önce kahverengi akıntım oldu
doktora gittim rahim ağzı iltihabım olduğunu söyledi.
adet söktürücü verdi ama kullanmadım zaten iki gün sonra adet oldum
ama korkma hemen bir doktora görün
ayrıca bu iltihap ciddi birşey değil canım
hamileliğe engel de değil bir kutu antibiyotik ve fitil kullanıyorsun oluyor bitiyor
ama arkdaşaların dedikleri de olabilir telaş yapma

canım zaten o akşam peşinden adetim geldi :) ama üzgünüm hala bebek olmadığı için (

benimde kahverengi lekeden 5 gün sonra geldi:) Ama ben anlamıştım geleceğini...Ne yapalım kısmet değilmiş....

slm arkadaşlar bende aranıza yeni katılıyorum daha önce düşük yaptım şimdi 1aylık hamileyim ama sağ tarafımda batma oluyor ve kahve rengi akıntım var sizce düşük habercisi olabilirmi aranızda bunu yaşayan varmı?

aynı batma bendede var.ve yaklasık 15 gundur sag yumurtalıgıma anı kramplar gıryo.adetımde 13 gun gecıktı.gebelık testı negatıf cıktı ama hala umudum var.bugun sabah hafıf kahve lekelenmem oldu.sancımda var. korkuyorum acıkcası...bu konuda bılgısı olan varsa yardım ederse sevınırım...

kahverengi akınıtı gebelikte her zaman için düşük tehtididir. bthcg nizi kontrol ederseniz durumu net olarak görebilirsiniz. bol su için ve dinlenin.

gebelik testini kanda tekrarlayın. eğer hala negatif ise kiist olabilir gecikmeden doktorunuza başvurun . korkulacak bir şey yok doktorunuz size yol gösterecektir.
ikinize de geçmiş olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…