Kahverengi kanama

Hkdn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Nisan 2024
5
0
35
Merhaba hanımlar adetten önce çok az denecek kadar kahverengi Bi kana oldu ve adetim Bi gün geçti sanki hafif mide bulantısı var gibi bu gebelik belirtisi olabilir mi acaba

Sorunuzu anlamadım, regl den önce kahverengi gelen kanama miktarı nasıldı? Ped doldururmuydu lekelenmemiydi? Kanama dediğiniz için anlamadım? 1 gün geçti yani 1 gün geçince regl mi oldunuz? Rengi normale mi döndü?

Sorunuzu anlamadım, regl den önce kahverengi gelen kanama miktarı nasıldı? Ped doldururmuydu lekelenmemiydi? Kanama dediğiniz için anlamadım? 1 gün geçti yani 1 gün geçince regl mi oldunuz? Rengi normale mi döndü?
Benimde adet günü 10 Mart'ta benimde kahverengi kanma oldu acba neyden dolayi adetim gelemdi daha 6 Mart a adet oldum adetin 4 cu günü kulemen kuladim 18 Mart'ta hastaneye gitim doktor dedi yumurta buyuk olmuş çatlatma sini bekle acba nedir bu bilgisi olan bana yazsın lütfen

Benimde adet günü 10 Mart'ta benimde kahverengi kanma oldu acba neyden dolayi adetim gelemdi daha 6 Mart a adet oldum adetin 4 cu günü kulemen kuladim 18 Mart'ta hastaneye gitim doktor dedi yumurta buyuk olmuş çatlatma sini bekle acba nedir bu bilgisi olan bana yazsın lütfen
Büyük yumurta kist yapabilir demek gebelik oluşma ihtimali düşük demek. Sağlıklı yumurta olsaydı yumurtanız yeterince gelişmiş derdi büyük yumurta demezdi.

Büyük yumurta kist yapabilir demek gebelik oluşma ihtimali düşük demek. Sağlıklı yumurta olsaydı yumurtanız yeterince gelişmiş derdi büyük yumurta demezdi.
Dedi yurmtan gelişmiş sadece bir hafta boyunca ilişki yap yumurtan catlunya kadar bugün de kahverengi kanma oldu acba neyden dolayı oluyor gebelikmi yoksa adetim i

Dedi yurmtan gelişmiş sadece bir hafta boyunca ilişki yap yumurtan catlunya kadar bugün de kahverengi kanma oldu acba neyden dolayı oluyor gebelikmi yoksa adetim i
10 Nisan'da adet tarihim 10 Mart'ta yazmışım bugün kahverengi kanma oldu pirtlasama tarzında geldi kırmızı kan değil adet olsam direk kırmızı kan geliyor bu sefer öyle oldu

Benimde adet günü 10 Mart'ta benimde kahverengi kanma oldu acba neyden dolayi adetim gelemdi daha 6 Mart a adet oldum adetin 4 cu günü kulemen kuladim 18 Mart'ta hastaneye gitim doktor dedi YUMURTA BUYUK OLMUŞ çatlatma sini bekle acba nedir bu bilgisi olan bana yazsın lütfen
Ben anlamadım doktor hangisini söyledi? 🤦
Özellikle büyük harfle bir önceki mesajınızdaki anlamadığım noktayı büyüttüm.
Kaç gün denendi, kaçıncı gün, bunu ne zaman söyledi, ovitrelle vuruldunuz mu, hormon değerleriniz neler? Bir sürü vermeniz gereken bilgi var aksi takdirde maalesef bilemem.

Merhaba regli olmama 12 gün felan vardı işte 3 veya 4 damla şeklin kahverengi lekelenme oldu çok az bişey daha gelmedi ve 1 günde geçti hafif bir mide bulantısı var acaba gebelik belirtisi olabilir mi

Merhaba regli olmama 12 gün felan vardı işte 3 veya 4 damla şeklin kahverengi lekelenme oldu çok az bişey daha gelmedi ve 1 günde geçti hafif bir mide bulantısı var acaba gebelik belirtisi olabilir mi
Çatlatma iğnesi oldunuzmu

Hayır olmadım benim zaten 6 çocuğum var Allah olmayana nasip etsin inşallah bu sefer düşünmediğim için gebelik böyle bir şeyle karşılaştım

Ben anlamadım doktor hangisini söyledi? 🤦
Özellikle büyük harfle bir önceki mesajınızdaki anlamadığım noktayı büyüttüm.
Kaç gün denendi, kaçıncı gün, bunu ne zaman söyledi, ovitrelle vuruldunuz mu, hormon değerleriniz neler? Bir sürü vermeniz gereken bilgi var aksi takdirde maalesef bilemem.
Doktor dedi yumurtan olgunlaşmış kesin adet oldum kesin 🥺

Yumurtlamış olabilirsiniz, bu kadar erken gebelik belirtisi olmayacağını kabul edersiniz ki 6 çocuk annesi olarak siz daha iyi bilirsiniz.

Kistleşebilridi derdi ama büyümesi lazım boyutu önemli 25 mm üzerindeyse kiste döner bence canınızı sıkmayım kist olan dönemde de gebelik yaşayanlar var benim 3 yumurtam oluşmuş bir tanesinde hafif kistleşme olmuş doktor bu ay olmaz derdi ama gebelik oluşunca kist küçülür demişti

Reglfen genelde 3-4 gün önce kahverengi akıntı geliyormuş inşallah sizin için gebeliktir

Güzel Bi duygu ben bebekleri çok severim olsada hayır demem ama hiç olmayanları düşünce insan üzülüyor 6 tane var Allah bağışlarsa Allah olmayanlara nasip etsin inşallah

X