Göz Makyajı kahverengi gözlere hangi renkler yakışır??

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

qizem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2011
30
1
kızlar benm göz rengim kahverengi hep aynı tonları kullandım lacivert yeşil siyah bunların dışına çıkmak istiyorum fikirlerinizi bekliyorum:21::21::21:

"Metalik renkler": Bronz, altin, gumus, ayiretten pembe renkleri harika yakisiyor, tavsiye ederim :KK34:

Benim de gözlerim açık kahve ve altın renkleri çok yakışıyor,göz kapağına daha açık bi renk sürüyorum,üst tarafa da bronz ya da altın gibi renkler,eyeliner ve rimelimi de ya siyah ya da kahve tercih ediyorum,harika romantik buğulu gözler çıkıyor ortaya...rimel ve eyelinerim siyahsa daha açık rujlar tercihim oluyor,toprak ronları pırıltılı,bu tonlarda dudaklarım daha kalın ve çekici oluyor...

Benim de gözlerim açık kahve ve altın renkleri çok yakışıyor,göz kapağına daha açık bi renk sürüyorum,üst tarafa da bronz ya da altın gibi renkler,eyeliner ve rimelimi de ya siyah ya da kahve tercih ediyorum,harika romantik buğulu gözler çıkıyor ortaya...rimel ve eyelinerim siyahsa daha açık rujlar tercihim oluyor,toprak ronları pırıltılı,bu tonlarda dudaklarım daha kalın ve çekici oluyor...

selam ...toprak tonu pırıltılı ruj numara ve ruj tavsıyen varmıııı....

peki kahve tonlarını koyumu seçiyosun açıkmı

kahverengi göz en şanslı gözdür..bence her rengi kaldırır :)tabi doğru tarzda yapılması şartıyla :)

terra cotta açık kahve, bronz kahve, şeftali tonları, griler ve tabii ki doğal koyu yeşiller.

$C7B04D17.jpg $DSCF9374.jpg

X