Göz Makyajı kahverengi gözleer ıcın makyaj onerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
benım gözlerim küçük ve çekik kahverengı ve gri tonlarını kullanıyorum bazende lacıvert

pembe bıkere kullandım bıdaha kullanmadımsositososito

kahverengi göze en çok yakışan renk ztn maviymiş bi yerde mi ne okudum şimdi hatırlamıoruwww (X

bayanlar ben hep gri renk kalem ve far sürüyorum ..baska renk bulamadım yakışan. Acaba gözümün resmini eklesem bana hangi renk tonlarının gidebileceği konusunda yardımcı olurmusunuz ? ama resim nasıl ekleniyor bilmiorum boshayallersmile

ben kahverengi gözlere petrol yeşili göz kalemini çok yakıştırıyorum.resmen gözün kahverengini açığa çıkartıyor ve çok hoş bir ton oluşturuyor. petrol yeşili göz kalemini bulmak biraz zor sanırım ama bende bir tane var ve ben bulabildiysem siz de bulabilirsiniz. renk de biraz karışık sanırım ama bunun için de size fotoğraf ekleyeceğim. hatta Michelle Obama da bu renk göz kalemi kullanıyormuş ki biliyorsunuz onun gözleri de kahverengi.

Eklentiler

• $44250chromoxidhydratgruen-m[1].jpg
    28,3 KB · Görüntüleme: 90
  • $11129858.jpg
    13 KB · Görüntüleme: 82
  • $imagesCAYPA0H0.jpg
    8,8 KB · Görüntüleme: 69
benim gözlerim kahverengi ama hafif kızıla çalıyor.. gözün üstüne siyah eyeliner (ince ama) ve kahverengi rimelle çok güzel oluyor. kimse kahverengi rimel denemez hep siyah düşünür ama kahverengi gözlere ayrı bir hava veriyor deneyin bence :) alta da çok hafif ince şekilde kahve far, süper! siyah rimelde de yine eyeliner, göz kapağımın altına da belli belirsiz kahve kalem ama açık kahve.. güzel duruyor

kızlar bakın benim yaptığım makyaj :)favorim gözaltı kapatıcısı ve siyah eyeliner :)))) bayılıyorum bu uyuma :) tabi bir de ten renginde simli far sürüp üstüne eye liner .)alkisalkisalkis

Son düzenleme:
bende sadece siyah ve kahve tonlarını kullanıyorum artık saclarım kahve cunku :s

yeşile bayılırım kahverengi göze yakışıyor bence

kahverengi gözlüler kırmızı şarap rengi yani bordo tonlarını kullanırsa cok yakısırmıs çünkü kahverenginin içinde yeşil noktalar varmıs ve bordo bunu ortaya cıkarırmıs :) böyle okudum valla.

Göz rengi dışında saç ve ten rengi de önemli bence. Mesela bana bordo pembe gibi renkler hiç yakışmıyor ama kahverengi gözlü başka bir arkadaşıma çok yakışıyor. Genelleme yapılamaz bence.

hmm pembe yakısmaz demısler kahverengı goze ama benım gozlerım acık kahve pembe vs. her renk guzel oluyor sankı:)

Siyah, Gri Far Vazgeçilmediklerim.
Yeşil, Mavi Far Değil de Kalem Kullanırım.
Mor Çok Nadir..
Kahverengi ve Pembe Nefret Ederim..
Hele Kahverengi ASLA Sürmem..

ben en cok maviyi yakıştırıyorum
göz rengini açıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…