Göz Makyajı kahverengi gözleer ıcın makyaj onerileri

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
bende koyu kahve gözlüyüm ama bakınca direk bildiğin siyah yani :) en çok mavi tonları gri tonları seviorm siyahta yakışıo ama karartıo yüzümü gibi gelıo eye liner dışında siyah kullanmıyorum ama pembe lila yeşil bronz makyajlar fln çok güzel oluyo :)

slm cnm...mavi çerçeve geçiyoorum diosun ansıl uyguluosun??genelde alt kısma mavi kalem öneriolar kirpiklerin altına mı uyguluosun yoksa sadece iç tarafa mı??:uhm:

slmm cnm siyah kalemi üste uyguluorum demişsin üste nasıl uyguluosun?

göz içine çekilen siyah kalem. üstüne de gri kalem ve rimel. benim en sevdiğim makyajım bu işte...

benim gozlerde bayaa koyu kahvesositososito
siyah ve lacivert far kullanirim genelde
kahve tonlarida yakisiyo
acik renkler kullanmayi sevmiyorum peklaelaelaelaelae

göz içine çekilen siyah kalem. üstüne de gri kalem ve rimel. benim en sevdiğim makyajım bu işte...

ben gözlerim küçük olduğu için birazdaha dışa dönük kalem çekmeye çalışıyorum ama bende senin gibi seviyorumve yapıyorum canım çok hoş duruyor ozman....

keske resimli örnegi de olsaydı=) makyaj yapmayı pek de bilmedigim için okuyunca idrak edemiyorum da :kedi: bende göz altıma daha dogrusu kirpiklerin altın gri kalem suruyorum ama cok kalın surmuyorum göz altımada siyah kalem guzel duruo bence=)

benimde gözlerim çok koyu kahverengi göz kalemi olarakkk siyah ve lacivert far olarak parlak açık yeşil açık mavi beyaz uçuk pembe parlak grii

aynı şekilde gözlerim koyu kahverengi, parlak renkleri seviyorum, favori rengim açık mavi.. kalemde lacivert, siyah... yakıştığını düşünüyorum. bide farı nasıl kullanacağımı öğrensem iyi olacak :)

bende mor ve pembe çok tatlı durar :):) pembe far mor gölgee :)

ya bana hiçbir ton yakışmıyor çok acayip hissediyorum kendimi ne yapacağım bnmafoldumben

Ben kendime en çok yeşil yakıştırıyorum, onun dışında gri syah ve kahverengi göz kalemi kullanırım. Gözlerim koyu kahve, ama sadece ten ve göz rengi yetmiyor sanırım çünkü saç rengimi değiştirdikten sonra önceden kullandığım bazı renkler yakışmamaya başladı.

gözlerim koyu kahverengi mavi,yeşil,siyah göz kalemi dore ve gri far yakıştırıyorum kendime

dipliner olarak siyah,far olarak gri ve yeşil bana en uygun olan..
pembe ve mor tonlarında gerçekten gözlerim şişmiş gibi görünüyor..

bnm gzlerm açık kahve ama kesnlıkle siyah diorm siyahı çok yakıştırıom...

benimde gözlerim kahverengi. ben yeşil,kahve ,mavi kalem kullanıyorum.Farda ise yeşil tonları ,toprak tonları,maviyi tercih ediyorum. bende pembe güzel durmuyor mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…