Kontakt Lens Kahverengi goze en dogal freshlook rengi ne olur ?

ozlm94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2013
84
0
Selam arkadaslar .gecen gun freshlookun hareli yesil lensini aldm .numarali lens taktigim icin numarali aldm fakat iki gozum de farkli numara oldugu icin mecburen iki kutu olmak durumunda kaldim.bi ciftini kullanmaya basladim iki gundur falan .fakat yesilin pek hos durmadigini soyleyenler oldu.bu yuzden dger cifti vermeyi dusundum fakat kutusu acildigi icin kabul edilmiyor.simdi elayi merak ediyorum daha dogrusu en dogal ela durur diye umuyorum.siparis verdm pazartesi alicam .daha once kullanan varmi gozlerim koyu kahve en dogal rengi istiyorum bi de cok da asiri belli olmasini da istemiyorum .sizce en dogal ela mi durur freshlook markada ?

freshlookun bir ara haresiz yesil olanini kullanmisdim kimse anlamadi lens oldugunu

freshlookun bir ara haresiz yesil olanini kullanmisdim kimse anlamadi lens oldugunu

resminiz var mı peki? çünkü internete haresiz yeşil fotoğraflarına baktığımda çok anlaşılıodu lens olduğu da. ben de yeşil lens almak istiyorum. şu an freshlook hareli yeşil kullanıyorum, rengi hiç belli olmuo diyolar. haresiz almaya da cesaret edemedim bir türlü.

canim ben iki sene önce almisdim degisme oldumu bilmiyorum.
Bir bakayim belki fotorafim vardir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…