Göz Makyajı Kahverengi goz kalemi onerisi?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

heimish

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2015
2.107
1.304
Bayanlar goz kalemi kullanmak istiyorum artik sadece ust kirpigime surerim herhalde cunku alt kirpigime ben mi suremiyorum yoksa kullandigim kalemler mi uygun degildi bilmiyorum komik duruyor..
Kalici olursa sevinirim ama water profflarda cikmiyor diyorlar .kararsizim

Essence markasının jel göz kalemleri hem çok rahat sürülüyor hem kalıcı, fiyatları da gerçekten uygun.

Bu arada göz altına kalem değil de far sürüp dağıtsan daha güzel sonuç alırsın. Şuna benzer bir fırça işini görür, çok güzel buğulu makyaj yapılıyor bununla.

Dun golden roseun spoky eyes kalemini aldim da arkasinda boyle bir fircasi var.surduk yani ama siyah kalem gibi goukuyor dark brown olmasina ragmen

Dun golden roseun spoky eyes kalemini aldim da arkasinda boyle bir fircasi var.surduk yani ama siyah kalem gibi goukuyor dark brown olmasina ragmen
Çok çok koyu kahve demek ki, karşına çıkarsa essence'in dediğim kalemini dene zaten 8-9 lira bir şey.

Elindekini değerlendirmek istiyorsan da daha açık bir kahve far ile üzerinden geç, rengi açılır ve kalıcılığı artar.

Cok tesekkur ederim.essencenin en acik kahvesine alsam guzel olur mu yoksa o bile baskin mi gelir.mavi yesil de dusundum aslinda.bir de baska ne surebilriim biraz degismek istiyorum da

Cok tesekkur ederim.essencenin en acik kahvesine alsam guzel olur mu yoksa o bile baskin mi gelir.mavi yesil de dusundum aslinda.bir de baska ne surebilriim biraz degismek istiyorum da
Genelde testerları oluyor, elinin üzerine sürüp denersin, hoşuna giderse alırsın. Aslında meybelline gel eyeliner hoş bir kahve, daha önce denedin mi?

Yaşın kaç, ten rengin saç rengin nasıl ne gibi bir değişim istiyorsun ona göre yorum yapalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…