kahverengi akıntıyla ilgili ne olur yardımcı olun:(

merwisss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2010
264
4
merhaba arkadaşlar bugün adetim biteli 11. günü benden açık kahverengi leke geliyor ama çok hafif günlük pedi kirletecek kadar arada bir çok hafif kasık ağrısı oluyor sizce bu hamilelik belirtisimi ne olur yardımcı olun şimdiden çok teşekkürler...

Adetin biteli 11 gün olduysa son adet tarihinden 15-18 gün filan geçmiş demektir. Yerleşme kanaması olabilecek günler. Biraz daha bekleyip test yapın. Bu arada sigara içiyorsanız son verin, çok yorulmayın.

evet yerleşme kanamsı gibi görünüyor...adetin kaç gün sürüyor peki...7 günse eğer bugün 18.gün

merhaba arkadaşlar bugün adetim biteli 11. günü benden açık kahverengi leke geliyor ama çok hafif günlük pedi kirletecek kadar arada bir çok hafif kasık ağrısı oluyor sizce bu hamilelik belirtisimi ne olur yardımcı olun şimdiden çok teşekkürler...

hangi tarihte adetin başlamıştı canım ve kaç günde bir adet oluyorsun?
iki ihtimal var hamilelik belirtisi için: ya yumurtalama zamanın çatladı onun lekesi
veya yerleşme kanaması

gerçe bunlar bendede olmuştu reglimin 14.günü kan geldi çatlama diye ümitlendim
bir hafta sonra yine oldu yerleşme diye ümit ettim
ama ne yazıkki adet günüm çooooktan geçti testler negatif kist falanda yok ama adet olamıyorum bugün SAT itibaren 42. günüm düşüne biliyormusun

bence belirti falan arayıp kendini strese sokmamak en iyisi canım inşallah hamilesindir :Saruboceq:

canım arkadaşlarım öncelikle cevapladığınız için teşekkür ederim adet tarihim 21 hazirandı 7 gün sürüyor sigara içmiyorum zaten çok heyecanlandım inşallah hamileyimdir

hangi tarihte adetin başlamıştı canım ve kaç günde bir adet oluyorsun?
iki ihtimal var hamilelik belirtisi için: ya yumurtalama zamanın çatladı onun lekesi
veya yerleşme kanaması

gerçe bunlar bendede olmuştu reglimin 14.günü kan geldi çatlama diye ümitlendim
bir hafta sonra yine oldu yerleşme diye ümit ettim
ama ne yazıkki adet günüm çooooktan geçti testler negatif kist falanda yok ama adet olamıyorum bugün SAT itibaren 42. günüm düşüne biliyormusun

bence belirti falan arayıp kendini strese sokmamak en iyisi canım inşallah hamilesindir :Saruboceq:

canım inşallah sende bende hamile kalırız allah arattırmasın her ay ümitlenip a snunda anne olamamak çokzor bişey ben hep yaşıyorum

canım inşallah sende bende hamile kalırız allah arattırmasın her ay ümitlenip a snunda anne olamamak çokzor bişey ben hep yaşıyorum

bugün son adettensonra 15. günün canım yerleşme olamaz mümkün değil ama yumurtan çatlamış olabilir bazı kadınlarda yumurta çatlayıncada kan gelirmiş bence bugünü kaçırma sıkı sıkı çalışma yap vereliniortak

bugün son adettensonra 15. günün canım yerleşme olamaz mümkün değil ama yumurtan çatlamış olabilir bazı kadınlarda yumurta çatlayıncada kan gelirmiş bence bugünü kaçırma sıkı sıkı çalışma yap vereliniortak

yumurta çatlarken hafif lekelene olurmu ki inşallah öyledir canım yaa

yumurta çatlarken hafif lekelene olurmu ki inşallah öyledir canım yaa

evet canım bazı kadınlarda oluyor öyle günlerce süren bi kan olmuyor tabiki çok hafif bi kanama oluyor günlük pedde belli olacak kadar bence google de araştır çatlama kanaması diye yazınca bir sürü şey çıkıyor
hadi hayırlısı inşallah hamiş olursun canım en son ne zaman çalışma yaptın bak bugün mutlaka yap kaçırma fırsatı yumurta çatlayınca yanılmıyorsam ya 12 yada 24 saat süresi oluyor döllenmeye

kızlar merhaba, benim bu ay adetim 4 gün gecikti, adetten önce test yaptım tek çizgi çıktı. 4 gün geciktikten sonra adetim geldi, her zamankinden daha çabuk bitti 3 gün sürdü..
şimdi de çok hafif akıntım var sanki..
olabilir mi sizce?
idrar testi yapsam çıkar mı?

kızlar merhaba, benim bu ay adetim 4 gün gecikti, adetten önce test yaptım tek çizgi çıktı. 4 gün geciktikten sonra adetim geldi, her zamankinden daha çabuk bitti 3 gün sürdü..
olabilir mi sizce?

belki üstüne görmüşsündür inşallah hailesindir canım kan testi yaptır hemen çıkar

evet bende de o dediginiz akıntılardan oldu , başta aldırış etmedim , ilk bebegimdi çünkü bilinçsizdim. şüphelenmeye başlayınca idrar testi aldım eczaneden sonuç pozitifti. acaba test bozuk mu deyip başka markanın testini aldım yine çift çizgiydi :) Sizinkide böyle bir durum olabilir..

evet bende de o dediginiz akıntılardan oldu , başta aldırış etmedim , ilk bebegimdi çünkü bilinçsizdim. şüphelenmeye başlayınca idrar testi aldım eczaneden sonuç pozitifti. acaba test bozuk mu deyip başka markanın testini aldım yine çift çizgiydi :) Sizinkide böyle bir durum olabilir..

ya canım bak nasıl oldu anlatayım sabah kalktım lavaboya girdim çamaşırımda çok hafif leke vardı günlük ped koydum biraz daha geldi tekrar değiştirdim biraz daha geldi yani çok az şekilde geliyo rengi kahverengi akıntıyla geliyo bugün yumurtlama günüm acaba yumurta çatlama kanamasımı yoksa hamilelikmi senin o kanama geldiğinde kaçıncı gündü kusura bakma biraz açık açık anlattım ama :)

büyük ihtimalle hamilesindir canım benimde aynı senin anlattığın gibi oldu 3_4 gün sürdü test yaptım pozitif doktora gittiğimde düşük tehliken var yatmalısın dedi allaha şükür bişey olmadı sen kendine dikkat et madem böle bi şüphen var hemen kan testi yaptır ve istirahat ett ...allah isteyen herkese nasip etsinn kimsenin kucağını boş bırakmasınn..

olabilir mi sizce?

canım hemen test için acele etme bence belki geç döllendi yumurta şimdi anca yerleşiyordur o gelen kan yerleşme kanı olabilir (inşallah öyledir) bence bir hafta daha bekle sonra test yap yada en iyisi bi doktora git ultrason falan yaptır bişe varmı diye baksın
benimde gelmedi kist vardır diye baktı doktorum ama çok şükür bişe yoktu sadece d.k. hapını kestiğim için vicudum henüz dengelenememiş dedi

kahverengi lekelenme bendede oldu ama bebek yok :KK43: umarım senin bebişin olur canım ve ben o kahverengi akıntıları yaşayalı çok oldu adetimde geçti bebekte yok olan ne onuda anlamadım bebek çalışmaları yapalı vücut dengem bozuldu bende anlamadım ama umarım sendeki durum bebeğe işarettir canım

moralini bozma şimdi olmasa sonra olur, demek ki zamanı varmış...
bu arada benim akıntılarım geçti sadece 1 gün gelmişti, o yüzden şüphem de kalmadı..

X