Kahverengi akıntı

DuyguE25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Haziran 2024
99
59
30
Merhaba 🌸
Regl 25-26 gün gecikti ben de İki gün önce evde test yaptım Biri silik çift çizgi çıktı. Bugün de peçeteye gelecek şekilde kahverengimsi akıntım var.. sebep nedir? Bu durumu yaşayan var mı? Yarın kadın doğuma gideceğim ama içim içimi yiyor .

Testin silik çıktıysa çok yeni bir gebelik sen yinede her ihtimale karşın uzan yat dinlen sabah direkt kan ver ve kadın doğuma gözük canım 🙏🏻
Yarın ilk işim kadın doğum 🙏🏻 Ama akıntı görünce çok endişelendim 😊🙈

Eklentiler

• C91138A7-2FC7-4C80-A8D8-ABEBF0D51DC3.jpeg
    C91138A7-2FC7-4C80-A8D8-ABEBF0D51DC3.jpeg
    108,8 KB · Görüntüleme: 65
Tek temennim pozitif haberleri yarın olmak 💓🙏🏻 Sadece akıntı beni endişelendirdi
Canım arkadaşımın hamileliği boyunca kahverengi lekelenmesi oldu hiç endişelenme korkma stres yapma daha önce ben stres yaptığım için belkide kimyasala döndü gebeliğim ve şimdiki aklım olsaydı asla kötü şeyler düşünmezdim

Canım arkadaşımın hamileliği boyunca kahverengi lekelenmesi oldu hiç endişelenme korkma stres yapma daha önce ben stres yaptığım için belkide kimyasala döndü gebeliğim ve şimdiki aklım olsaydı asla kötü şeyler düşünmezdim
Yerleşme kanamasıdır sıkma canını bol bol su iç avakado ye uzan dinlen güzel düşün güzel olsun💕💕
Çok teşekkür ederiimm iyi ki varsınız 🥺🙏🏻 Bir nebze içim rahatladııı

Çok geçmiş olsun. Umarım ondan sonra güzel haberler gelmiştir

Sabah sonucunu da yazarmısın çok merak ederim umarım herşey gönlünce olur 😍😍 yok canım mayıs ayında kimyasal oldu sonraki ay kafamı toparlıyayım dedim şimdi tekrar düşünüyorum ama nasipte varsa oluyor işte
Çok geçmiş olsun. Umarım ondan sonra güzel haberler gelmiştir

Merhaba 🌸
Regl 25-26 gün gecikti ben de İki gün önce evde test yaptım Biri silik çift çizgi çıktı. Bugün de peçeteye gelecek şekilde kahverengimsi akıntım var.. sebep nedir? Bu durumu yaşayan var mı? Yarın kadın doğuma gideceğim ama içim içimi yiyor .
Bende pcosumişk defa benimde bu kadar gecikti hemen hemen 3 hafta , en son 22 sinde kan verdim 0.2 çıkmıştı döneceğini sanmıyorum sizin adınıza çok sevindim ❤️

X