Kahverengi akıntı

dlrddy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2024
17
3
22
Kızlar merhaba bu ay 21inde adet oldum 4-5gün sürdü yumurtlama günümü değerlendirdik ve ayın 2sinde kahverengi akıntım oldu sadece akşam geldii ve durdu 4ünde tekrar oldu bu sefer kini de akşam gördüm sabah birşey yoktu 6sında iç çamaşırımda resmen katı denilecek kıvamda yapışkan akıntım vardı 2parça halinde tekrarı olmadı ilk defa karşılaştım adetimin 2.günü yumurtalıklarıma vs baktırmıştım kist vs yok sizce hamilelik belirtisi olabilirmi 7günüm var daha

Gecen ayın kacinda ilskiye girdigin tam bir sonuc verir aslinda ama bu belirti hic olmadiysa gebelik olabilri yerlesme kanamasi gibi dusun

Adetten sonra 26-29-31-2 şeklimde
Yani araligin 22.de adet oldun sanirim. iliskiye girmen gereken zaman 14 gun oncesi olur yumurtan bu ayin 8.de atilmasi lazim iliskiye girmen gereken zaman ise 6 7 8 9 10 11 olmalı. Ayyy bacım valla cok karisik sey belki de ustune gördün yumurtan duzensiz atildi oyle de olabilir

Canım takvimime göre yumurtlama günlerim bu şekilde gün aşırı denedik pc uygulamasını kullanıyorum

Eklentiler

• IMG_8103.png
    123,4 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_8102.png
    124,2 KB · Görüntüleme: 32
Adet duzeninle alakalı olabilr ama eger duzenliyse 14 gun once atilir yumurta 2 gun once ve 2 gun sonra ilski olmalı denir yani 5 gunluk bir sure oluyor. Senin attigin resimde daha farkli tarihler var. Adetin duzenli mi gider

Canım takvimime göre yumurtlama günlerim bu şekilde gün aşırı denedik pc uygulamasını

Adet duzeninle alakalı olabilr ama eger duzenliyse 14 gun once atilir yumurta 2 gun once ve 2 gun sonra ilski olmalı denir yani 5 gunluk bir sure oluyor. Senin attigin resimde daha farkli tarihler var. Adetin duzenli mi gider
Düzenli olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…