Kahverengi akıntı

Aysegullerden

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2022
1.841
1.475
Selam.
Önceden yaşdığım bi cinsel ilişkim yok sadece nişanlımla yakınlaşarak bişiler yaşadık. Ama sperm vs bulaşmadı. Zevk suyu da vajinama bulaşmadı yani gelip de zevk suyunu cajina girişime sürmedi. Bulaştıysa belki üst kısma bulaşmıştır o da belki ama vajina girişine bulaşmadı bişi.
Bi süredir kahverengi akıntım var. Gümlük pedimde görüyorum. Bu neden olur? Adetime de 9-10 gün falan var

Korunmasiz iliski yasamadiginiza gore olmaz. Spremlerin deri uzerinden emilip yumurtaya ulasma gibi bir becerileri yok biyolojik olarak. Siz yine de bir kadin dogum doktoruna gorunun.
Yok cinsel ilişki yaşamadım. Yani giriş olmadı. Hamilelik ihtimali yoksa neden kadın doğuma gidin dediniz kistten ötürü öü

Yok cinsel ilişki yaşamadım. Yani giriş olmadı. Hamilelik ihtimali yoksa neden kadın doğuma gidin dediniz kistten ötürü öü
Canım herkes hamile olduğunu biliyor ama sen panik yapma diye söyleyemiyor sağlıkla kucağınıza alın nişanlına şimdiden hediyeni vermişsin çok şanslısınız 😍❤️🧿

Arkadaşlar fark ettiniz mi cajina girişinin üst kısmına muhtemelen cipermler bulaştı. Ordan da yüksek atlayış ile cajina girişini buldularsa eyvah eyvah. Sizce de ikiz olma ihtimalini göstermiyor mu bütün bunlar?

X