Kahverengi akıntı

hsjdkdkdl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Temmuz 2023
4
1
26
Merhaba bu ay reglim tamamen kahverengi akıntıyla geçti normal olmam gereken zamanda ve sürede oldu. 1 Haziran'da ilişkiye girmiştim kahverengi akıntının geldiği zaman da 22 haziran. Mayıs ayında da 22sinde regl olmuştum. Yumurtlama zamanım değildi ama hamile olabilir miyim? Kahverengi akıntı regl sayılmıyormus galiba bu yüzden endiselendim

Regl günü regl olacağın yerde kahverengi akintin oldu diyilmi ve regl günün gibi sürdü ve bitti diyilmi yanlış anlamadim

Merhaba bu ay reglim tamamen kahverengi akıntıyla geçti normal olmam gereken zamanda ve sürede oldu. 1 Haziran'da ilişkiye girmiştim kahverengi akıntının geldiği zaman da 22 haziran. Mayıs ayında da 22sinde regl olmuştum. Yumurtlama zamanım değildi ama hamile olabilir miyim? Kahverengi akıntı regl sayılmıyormus galiba bu yüzden endiselendik
Hiç korkma benimde geçen ay full kahverengi geldi doktora gittim gayet normal hiçbir sıkıntı yok dedi her ay farklı gelebilir dedi. İdrar testi de yap için rahat etsin merak etme bir şey olmaz kahverengi gelmesi gayet normal

Evet evet öyle oldu
Hımm yerleşme kanaması kısa süren birşey olduğunu duydum ama kişiden kişiyide değişebilir bi idrar testi yapmanı öneririm korkunu bir kenara bırak ve içini ferah tut en azından bebek varmı yokmu diye kontrol edersin yoksa hastaneye git kadın doğuma git sıkıntı neymiş anlarsın

X