Kahverengi akıntı ?????

Mutsuzprenses30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2018
261
54
Arkadaşlar adetim 28inde bitti yani o gün yıkandım adet bitisinden 8 gün sonra pembemsi akıntı geldi ve devamı yoktu hemen kesildi ve bugün adet bitiminin 10. Günü bugünde kahverengi akıntım var sizce bunun nedeni nedir yerleşme kanaması mi diye düşündüm ve normalde reglim bittiğinde göğüs hassasiyetim geçerdi ama hala devam ediyor regli bittiği gibi hamile kalamicama göre daha önce hiç böyle bişey yaşayan var mı

Adet bitisinden 8 gun sonra demissiniz bence cok net yumurtlama gunlerindeydiniz. 1 kere banada kahverengi akintili kanamali olmustu

Adet bitisinden 8 gun sonra demissiniz bence cok net yumurtlama gunlerindeydiniz. 1 kere banada kahverengi akintili kanamali olmustu

Bende yumurtlama diye düşünüp değerlendirdim 8. Günü ama 10. Gün bugün yine aynısı oldu bu yüzden anlayamadım sormak istedim
Yumurtlama bazen 1 gunden fazla surebiliyor catlamayla birlikte belki 2-3 gun akintiniz olmus olabilir. Cunku benimde bi kac gun kahv akinti gelmisti hatta doktora gitmistim doktorda yumurtlama doneminiz yumurtlama ve catlamada bazen boyle kahv akinti kanama olabiliyor normal demisti. Korkmayin o yuzden degerlenderin

Teşekkür ederim bende geçmezse doktora gitmeyi düşünüyorum umarım yumurtlama kanamasidir

Merhaba .. bende bundan 8 ay once ayni durumu yasadim adetim bitti derken gogus agrim geçmedi aksine artti ustune kahverengi akintilar yasayinca hamilelik belirtisi oldugunu dusunup evde test yaptim pozitif cıktı ustune kan verdim ondada deger bayagi yuksekti cok mutlu olmustuk hemen doktora gittim anlatmamdan doktor suphelendi adet olmam ardindan kahverengi lekelenme olmasina hemen muayaene etti dış gebelik olduğunu tespit etti ve sonu ameliyatla sonuclandi.. sizi korkutmak istemem ama ne kadar erken teshis o kadar iyi lutfen kendinizi ihmal etmeyip mutlaka doktara gorurun. Insallah oyle birsey yoktur ama tedbiri elden birakmamak lazim

Bugün akşama kadın doğum aciline gitmeyi düşünüyorum kesilmezse doğru söylüyorsunuz ne kadar erken o kadar iyi bir arkadaşımın daha başına gelmişti adeti bitiyo 10 gün sonra bu şekilde kahverengi lekeler geliyo sonra doktora gidiyo doktor kontrol ediyor ve ilac yazıp yolluyo sonrasında regli gününde hamile olduğunu öğrendi ama şuan bebeği sağlıklı bir şekilde doğdu ve bizde uzun zamandır bebek isteyenlerdeniz umarım varsa bile dış gebelik değil sağlıklı bir gebeliktir inşallah

Sizin kaç gün sonra oldu lekelenmeniz

Ben yaşadım bu sene iki defa nisanda ve haziranda. Doktor olur öyle arada, mevsimsel olabilir, psikolojik olabilir falan dedi. Nisanda on gün arayla adet olmuştum. Haziranda da adet bittikten sonra kahverengi akıntı devam etmişti 19 gün ve adet olmuştum tekrardan. Dediginiz gibi göğüs ağrıları geçmemişti.

Anladım benim adetim bitti 8.gunu pembemsi geldi kesildi o gün ertesi gün yok sonra 10.gun kahverengi geldi anlayamadım şuan da devam ediyor tuvalette peceteye geliyor

Anladım benim adetim bitti 8.gunu pembemsi geldi kesildi o gün ertesi gün yok sonra 10.gun kahverengi geldi anlayamadım şuan da devam ediyor tuvalette peceteye geliyor
Ben de anlayamamıştım o kadar çok sık adet olunca, kahverengi akıntı kesilmeyince, göğüs ağrılarım geçmeyince. Doktora gidin bir, daha net bir açıklama olunca rahatlarsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…