Kahverengi akıntı ☹☹☹

Qwert25

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2017
20
6
Merhabalar gecen ay 7 ekim'de hasta oldum bu ay 13ünde kahverengi/siyah akıntı geldi 3 gün sürdü 16sında kana döndü aksam 5 saate hayatımda ilk defa bir pedimi bu kadar dolu gördüm resmen yer kalmamıştı aşırı bi kanamaydı benim için dokundum kan çıkıyordu o kadar ve bu 1 ped oldu sadece, kana dönmesi 1 gün sürdü 17sinde yine kahverengi akıntıya döndü hala da dev ediyor bu akıntı sizde bu durumu yasayan var mı

Sık sık olmaz fakat zaman zaman yaşadığım olmuştur. Kaldı ki bahsettiğiniz fazla kanamanın olması durumunu ben her ay ilk gün yaşıyorum. Ben anormal bir durum olduğunu düşünmüyorum. Sadece vücut bazen dengesini şaşıyor.

Sürekli değil ama bazen oluoyr normal kahverengiye dönüyor akıntı 2 gün sonra 3. gün bi bakıyom normal kanama oluyor.
Sanırım içindeki kan kurumuş ve pıhtılaşmış oluyor onun sebebi de o.

Benimde ilk 2 3 gün o şekilde çooook yogun olur bence sorun yoktur ama yinede bi kadın doğum uzmanına görünmekte fayda Avar

Yanı sadece kahverengı akıntıyla kalsa evet yumurtlama kanaması denılebılır ama bır ped dolusu kanama yumurtlama kanaması degıldır bır dktra grun panık yapma onemlı bısey degıldır ama ara kanamalarda mutlaka doktora gıdılmelı... buraya nrmal yazan arkadaslar olmus herkesın nrmalı farklıdır onlarda arada oluyorsa bu onların nrmalıdır, sende ılk defa olmus mutlaka dktra gorun

Kist durumunda düzensizleşiyor adetin, o kist söküldüğü zaman da aşırı kanama yapıyor.

Canım gecmiş olsun.uzmana git rahim duvarına,yumurtalık ve rahim içinde miyom polip kist oluncada oluyor.gec kalmamak laZım bende erken adet oldum 11 gün 4.gün siddetli kanama sonra lekelenme doktor rahim duvarın kalın dedi kanama için hormon ilacı ve antibiyotik verdi.temizlen alttan bakarız dedi başından savdı.kanamalar bitmeyince prof dr gittim polip var dedi aldı rahim duvarını kazıdı patoloji bekliyorum.5. Gün bugünde koyu kahve kanama oluyo 1aydr sadece 1hafta kanama olmadı cok yıpratıcı süreç.ALLAH hepimize acil şifalar versin.dua edelim birbirimize

Canım gecmiş olsun.uzmana git rahim duvarına,yumurtalık ve rahim içinde miyom polip kist oluncada oluyor.gec kalmamak laZım bende erken adet oldum 11 gün 4.gün siddetli kanama sonra lekelenme doktor rahim duvarın kalın dedi kanama için hormon ilacı ve antibiyotik verdi.temizlen alttan bakarız dedi başından savdı.kanamalar bitmeyince prof dr gittim polip var dedi aldı rahim duvarını kazıdı patoloji bekliyorum.5. Gün bugünde koyu kahve kanama oluyo 1aydr sadece 1hafta kanama olmadı cok yıpratıcı süreç.ALLAH hepimize acil şifalar versin.dua edelim birbirimize
Canım benim Allah yardımcın olsun inşallah temiz çıkar

Merhabalar gecen ay 7 ekim'de hasta oldum bu ay 13ünde kahverengi/siyah akıntı geldi 3 gün sürdü 16sında kana döndü aksam 5 saate hayatımda ilk defa bir pedimi bu kadar dolu gördüm resmen yer kalmamıştı aşırı bi kanamaydı benim için dokundum kan çıkıyordu o kadar ve bu 1 ped oldu sadece, kana dönmesi 1 gün sürdü 17sinde yine kahverengi akıntıya döndü hala da dev ediyor bu akıntı sizde bu durumu yasayan var mı

bende bu ay öyle oldum adet düzensizliği yaşıyorum zaten 3 gün kahverengi akıntı geldi 11 gün sonra regl oldum fazlasıyla kan geldi bence bunun sebebi çikolata kahve gibi şeylerden oluşuyor düzenli egzersiz yaparsanız rahatlıkla regl olabilirsiniz

Merhaba, ben yaklaşık 3 aylık evliyim. Evlenmeden önce adetim 3-5 gün önce geliyordu. Evlendikten sonra ilk adetim 35. gün diğeri ise 31.gün oldu. Bu ay ise yine aynı bekliyordum fakat 3 gün kala kahverengi akıntı geldi bir damla kadar, ertesi günde aynı oldu. Daha sonraki günde ise sabah çamur gibi akıntı oldu akşamda biraz kana dönüştü. Bugün kanamam arttı hemde parçalı gibi geldi. Bu ay bebek istedik. Merak ediyorum neden böyle oldu. Cevaplarınızı bekliyorum , şimdiden teşekkürler.

Bende normal sartlarda 6 gun reglim surer hatta 6. Gun sadece leke olur ve biter. Bu ay ilk gun oldum normalde asiri sanci cekerdim hic sancim olmadi hayatimda ilk defa . ilk gun normal kanamadan sonra ikinci gun bahsettiginiz gibi camur gibi birsey geldi. 3 gunden sonra baya normal.kanamam oldu. Ve 10 gundur regl devam ediyor :KK43: misafirlikteyim cok kotu oldu bitmiyor bir turlu

Siz de nasıl belirtilerle ortaya çıktı acaba?bende heray adete bi hafta kala başlıyor kahverengi akıntı adet baslayına kadar devam sonra bıtınce bı hafta temız kalıyorum sona yıne baslıyor.doktora gıdınce bısey yok dedı ama neden böle oluyor acaba doktor mu bilemedi

X