Kahverengi akıntı, yardım lütfen!!

insallah yasamayız canım bende polikistikover kistleri cıktı ondan olamıomusun zaten kist olunca bole oluo simdi hayıt tohumu aldım dünden beri onu iciorum bakalım fayda edicekmi cok kisiye fayda etmis canım sanada tavsiye ederim

Anladım canım bende alıcam en kısa zamanda.. İnşallah faydasını görürüm. Ve sende görürsün. Kötü bişey gerçekten :KK43: Heleki ilerdeki yaşayabilceğimiz sorun dahada korkutuyo beni..

Anladım canım bende alıcam en kısa zamanda.. İnşallah faydasını görürüm. Ve sende görürsün. Kötü bişey gerçekten :KK43: Heleki ilerdeki yaşayabilceğimiz sorun dahada korkutuyo beni..

aynen benide cnm sendemi asker bekliosun sanki seni safak topiginde gördüm gibi.:26:

Yok canım :):) Ama sevgilim varr 2 buçuk senelik bi ilişkimiz var:) Askere gidmesine 2 sene falan var :KK43: Aklıma geldikçe üzülüyorum.. Ben bi kere 15 gün görmedimde öldüm. Askerliğe nasıl dayanıcam bilemiyorum :KK43:

Yok canım :):) Ama sevgilim varr 2 buçuk senelik bi ilişkimiz var:) Askere gidmesine 2 sene falan var :KK43: Aklıma geldikçe üzülüyorum.. Ben bi kere 15 gün görmedimde öldüm. Askerliğe nasıl dayanıcam bilemiyorum :KK43:

basına gelince dayanılıo canım emin ol zor ama yapcak bisey yok

Merhaba,

4 gündür devam eden kahverengi akıntım var, günlük ped ile idare ediyorum zaten aşırı gelmiyor fakat merak ettiğim şu, 1,5 ay önce ilişkiye girdim ve ondan 2 hafta sonra da olması gereken zamanda regl oldum gayet her zamanki düzenliliği ile yani hamile olma olasılığım yok diye düşünüyorum zaten korunmasız ilişkiye girmiyoruz fakat bu 4 gündür devam eden kahverengi akıntıya anlam veremedim. anneme soruyorum bende genç kızken oluyordu diyor. ağrım, sızım hiçbir şeyim yok. reglime de daha 12-13 gün var. lütfen biri bana bu konu hakkında yardım edebilir mi?

Canım aynııı durumdayız. Bende 4 ayda bi oluyorum olamayıncada hap kullanıyorum öle oluyorum. Doğum kontrol hapı ( farlutal ) Adetim biteli 1 hafta oldu şimdi kahverengi akıntılar geliyo.. Bide hani biz 3-4 ayda bi oluyoruzya hani acaba ilerde evlendiğimizde sorun yaşarmıyız?? Bebekle ilgili falan :KK43:
al benden de o kadar ilk adet oldugum yaştan beri düzensiz kafasına göre takılıyor,evliyim ama daha bebek düşünmyoruz..

Kızlar benim sabahtan beri devam eden kahverengi akıntım var çok yoğun değil ama yine de beni korkutuyor. Daha dün doktora gidip muayene oldum her şey normal görünüyor yumurtan oluşmuş demişti. Dün gece eşimle ilişkiye girdik ondan mı acaba. Ayın 28inde adet görmem gerekiyor yani onunla da alakalı olamaz. Sizce nedir bu kahverengi akıntı? Kesilmesini mi beklemeliyim yoksa yeniden doktora mı görünsem... :uhm:
canım benımde adetımden 14 gün sonra bu sabah kahrengı akıntı oldu ben doktora gıtmedım yumurtlamamı oldu bılmıyorum ama benım adetım duzenlı olur zaten sence bu gunu degerlendırmek gerek mı acaba

X