Kahverengi akıntı, yardım lütfen!!

hurrem

iyilik güzellik
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2007
2.505
10
Kızlar benim sabahtan beri devam eden kahverengi akıntım var çok yoğun değil ama yine de beni korkutuyor. Daha dün doktora gidip muayene oldum her şey normal görünüyor yumurtan oluşmuş demişti. Dün gece eşimle ilişkiye girdik ondan mı acaba. Ayın 28inde adet görmem gerekiyor yani onunla da alakalı olamaz. Sizce nedir bu kahverengi akıntı? Kesilmesini mi beklemeliyim yoksa yeniden doktora mı görünsem... :uhm:

canım belkıde oluşmuş olan yumurtan çatlamıştır ondanda kaynaklanabılır dıye düşünüyorum

inşallah öyledir canım yaa internette de pek bişey bulamadım bu konuyla ilgili genelde pis kokulu akıntılardan söz ediyorlar ama benimki öyle değil kötü bişey çıkmaz inşallah

ben hamileyken yaşadım onu kahverengi leke oluyodu sürekli eyer doktorunun tlfnu varsa ara yoksada bi görün bence

bende aynı şeyi yaşadım doktora gittim ve yumurtalıklarım kanma yapmış dedi...eğer adetine yaklaşık 2 hafta varsa yumurtalıkların çatlama yapmıştır...önemli bişey değil.. biliyosun normal yumurtlama düzenine gör5e adetten 14 gün öncesi yumurtlama günüdür..sevgiler

Teşekkür ederim kıslar. Ben mayıs ayında bi düşük yapmıştım ilk düşük belirtisi de kahverengi akıntı olmuştu o yüzden yine görünce çok korktum merak da ettim ama tam yumurtlama döneminde olması yumurtayla alakalı bişey olduğunu gösteriyor sanırım. Artık devam ederse doktora giderim.

inşşşşşşşşşş canım bır dahakı sefere saglıklı bır hamılelık geçırısın saglıcakla kucagına alırsına.s.

inşşşşşşşşşş canım bır dahakı sefere saglıklı bır hamılelık geçırısın saglıcakla kucagına alırsına.s.

çok teşekkür ederim canım Allah kimseye o acıyı yaşatmasın hele de bizim gibi 2 yıl bekledikten sonra tam muradımıza erdik derken olursa... Allah hepimize çocuklarımızı sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

canım yumurtan çatlıyor bazı kişilerde yumurtlama dönemlerinde olabiliyormuş sen çalışmalara devam et inş sorun çıkmaz..

Cnm bende 2 dÜŞÜk yaptım fakat her ıkısındede kahverengı akıntım oluyor genelde kahverengı akıntı genelde enfeksıyon habercısı kıst yada dÜŞÜk olarak deĞerlendırılır marım herŞey yolundadır ıhmale gelmez hemne doktora gıdıp gereklı testlerı yaptırmalısın

tatlım kesinlikle enfeksiyon bendede öyle oldu ilaçlarımı kullandım ve geçti ihmele gelmez ona göre illet birşey

Kızlar ben evli değilim ama bendede oldu bu.. 1 hafta önce hasta oldum ( ve ben hasta olmakta çok zorlanıyorum 3 ayda bi haplarla oluyorum neyse.. ) Oldum ve bitti. 2 gün önce damla damla kahverengi akıntılar gelmeye başladı.. Şimdi baya geliyo.. Niye sizce?? Ve üşüttüm birazda ondan kaynaklanıyo olabilirmi? Doktora gitmeyi sevmiyorum. Ama endişeleniyorum.. Bilgisi olan?

aynısı bendede oldu bir hafta sürdü arada kırmızılastı bir hafta sonra gecti bende bekarım doktora gitmedim bende kendiliginden gecio

Anladım canım.. Benimde şuan kırmızı hafif ama koyu kırmızı. 4 gün oldu normal hastalık gibi sanırım:S Ama neden olduğu hakkında hiç bi fikrim yok.. Üşütmeden kaynaklanıyo diyolar veya eğer hastalandığında kanı sökemediyse geliyomuş..

zaten benim normaldede zar zor oluo 3 4 ayda bir

ben de aynı dertle bu ay tanıştım.geçen ay doktora gittim mantar var dedi 4 tane ilaç verdi.ben de kullandım.kullandığımdan beri devam eden kasık ağrım var.ayrıca adetim 6 gün gecikti.adet günü geçtikten sonra kahverengi akıntı gelmeye başladı ve sonun da adet oldum.adetim bitmek üzere gene kahverengi akıntı geldi.normalde hiç olmazdı ilaçları kullandıktan sonra oldu.böyle bi durumda olan var mı aranızda

zaten benim normaldede zar zor oluo 3 4 ayda bir

Canım aynııı durumdayız. Bende 4 ayda bi oluyorum olamayıncada hap kullanıyorum öle oluyorum. Doğum kontrol hapı ( farlutal ) Adetim biteli 1 hafta oldu şimdi kahverengi akıntılar geliyo.. Bide hani biz 3-4 ayda bi oluyoruzya hani acaba ilerde evlendiğimizde sorun yaşarmıyız?? Bebekle ilgili falan

insallah yasamayız canım bende polikistikover kistleri cıktı ondan olamıomusun zaten kist olunca bole oluo simdi hayıt tohumu aldım dünden beri onu iciorum bakalım fayda edicekmi cok kisiye fayda etmis canım sanada tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…