kahverengı akıntı neolur cevap yazın

E

EU1

Ziyaretçi
neolur yardımcı olun kahvrengı akıntım geldı doktorumu aramalımıyım tavsıyelerınızı beklıyorum

canım araman lazım benimde olmuştu dr demişti buda kanamadır korkma canım drunu ara o sana napcağını söylsr

dusun tehlıkesı ıcın hap vermıstı doktorum ıgnede vermıstı haplarını ıc korkma dedı gunde 3 defa o hapta basımı dondurdugu ıcın pek ıcemıyodum demekkı ondan oldu dıye dusunuyorum tskler arkadaslar

canım geçmiş olsun dinlen ve hiç bir şey yapma doktorun sana ne yapman gerektiğini söyler endişelenme ve doktorunun dediğini yap

bende de olmuştu ben doktoru arama geregi duymadım okumuştum böyle bişe olabilir diye sadece o zaman daha sık yatıp dinlendim doktorumada diger randevumda söylemiştim oda yatııp dinlen derdim iyi yapmışsın dedi...

neolur yardımcı olun kahvrengı akıntım geldı doktorumu aramalımıyım tavsıyelerınızı beklıyorum

Canım dr.unu en kısa zamanda ara.

Haplarınıda en rahat olduğun zamanda al.Gündüz rahatsan gündüz kullan mesela.Gece rahatsan geceleri kullan.Mecbur kullanacaksı canım.Çıkarsanda mutlaka al.

Geçmiş olsun umarım iyisindir.

cnm ya gunde 3 tane ıcıncede basım donuyo yan etkılerındede yazıyo zaten oyuzden ben sadece yatarken alıyodum doktorumu aradım haplarını kullan korkma bısey olmaz dedı sımdı dusunuyorum acaba 3 tane ıcmıyorum ya sabah oylen ondanmı oldu acaba dıye hemen hapımı ıctım zaten pazartesı gunude ıgnem var yıne

Canım bende bazen progestan jeli yapamıyorum ileriye gitmiyor diye.Ve bendede genelde bunu yapmayı ihmal ettiğimde kanama oldu.

Yinede doktor ultrasonda görsün bebeği,kanamyı belki kanama rahimde değildir bile.

merhaba arkadaşlar benimde dün akşam başladı ama hala devam ediyor kahverengi akıntı şeklinde lekelenme ama ben hamile olup olmadığını bilmiyorum yerleşme kanaması bunun gibi bişeymi?

bendede oluyo ara ara korktum duşukmu yapıcam dıye dınlenıyorumm bol bol ınşallah olmaz daha

bendede oluyor yerleşme kanaması olsunda duşuk kanaması olmasınnn

Benimde oldu 3 ay sürdü kabus gibiydi çok şükür geçti 4. aydayım şuan.Düşük tehlikem vardı hormon eksikliğinden kaynaklanıyormuş benimkisi. Sonra kanamam oldu o da plesantadan kaynaklanıyormuş pregestanı altıya çıkartmıştı doktorum

canım o genelde adet baslangıcı oluyor. 2-3 gun icinde adet sokuyor.

ya kanama gibi geliyo yani miktarı aynı adet olmuşum gibi ama hala kahverengi hatta siyaha yakın diyebilirim 3 tane kistim vardı aceba onları mı atıyorum böyle bişey yaşayan varmı arkadaşlar

X