Kahverengi akıntı neden neden olur kızlar?

Seda545

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Mayıs 2024
25
1
23
Kızlar merhaba reglime daha 3 gün varken kahverengi akıntılarım gelmeye başladı ara ara geliyor dün ve bugün psikolojik mi bilmiyorum ama sanki sürekli çişim geliyormuş gibi de hissediyorum 7 aydır bebek istiyoruz daha olmadı bundan 3 gün önce gebelik testi yaptım fakat negatif bu akıntı neden olabilir bileniniz varsa yardımcı olabilir mi

Canım adetin başlayabilir sökülmemiş olabilir. Şuan kaç gün var adetine canım ?

yerleşme de olabilir, regliniz sökülüyor da olabilir. eski kan kahverengi gelir. benim de reglim ilk gün kahverengi gelir sonra kırmızıya döner 5-6 senedir. normal bir durum

yerleşme de olabilir, regliniz sökülüyor da olabilir. eski kan kahverengi gelir. benim de reglim ilk gün kahverengi gelir sonra kırmızıya döner 5-6 senedir. normal bir durum
Benim o şekilde olmuyor ama direk o gün kırmızı olarak gelirdi 2 gündür kahverengi geliyor oda pede geçecek kadar değil peçeteye kadar

Benim o şekilde olmuyor ama direk o gün kırmızı olarak gelirdi 2 gündür kahverengi geliyor oda pede geçecek kadar değil peçeteye kadar
olabilir. benim de hep böyle olmuyordu. gebelik yoksa normal bir durum. gebelik varsa zaten yerleşme kanamasıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…