kahverengi akıntı ile başım derttte...

z3yc3

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2009
267
1
arkadaşlar yardımınıza ihtiyaçım var benim reglim düzensizdir evlendikten sonra kısa sürede 10 kilo kadar aldığımdan reglim iyice düzensizleşti mesela bi ara 6 ayda 3 kere regli oldum. son 3 aydır düzenli ama kanama yok kahverengi akıntı oluyor regli olur gibi 5 gün sürüyor ve bitiyor bu ay ise nerdeyse 10 günden fazla olacak hala kahverengi akıntı devam ediyor sadece 2 gün birazcık kanama oldu o kadar. kahverengi akıntı için doktorada gittim bir sorun yok dedi ama şuan bir doktora gitmedim şuan ara ara kasıklarıma 2-3 saniyelik kranplarda oluyor hamile olma şansım var mıdır sizce ne diyorsunuz yorumlarınızı bekliyorum...

Nasıl sorun yok dedı anlamadımm cnm bnm hamılelıgımın 6 haftasında kahverengı akıntı oldu dogru dÜzgÜn kendıme dılkat etmedım bebegım gıttı eger hamıleysen ılacı falan var dÜsmesın dıe bı test yap derım bn

canım bence başka bir doktora daha görün belkide hamilesindir ama sürekli bir kanamanın nedenine baklıması lazım

arkadaşlar test aldım bakalım sabah ilk idrarda yapacağım. eğer bişi çıkmazsa tekrar giderim doktora. 10 günden fazladır kahverengi akıntı geliyo arık endişelenmeye başladım acaba başına böyle bişi gelen var mı?

tatlım sen hemen başka bir doktora git seni telaşlandırmak istemem ama ciddi bişeyde olabilir gitte için rahatlasın benim 6 gün süren kahverengi akıntım oldu dr gittim 6 tane kist yumurtalığımı sarmış adet düzenimde saçma sapan hale gelmişti şükür şimdi düzeldim sorun yok ..

ay_82 ağrın falan var mıydı senin birde daha önce böyle bişi yaşamışmıydın
benim 2 reglim bu şekilde 5 gün sürmüştü o zaman 2 doktora gittim ikiside bişi yok dedi
bu 3. ayım ve işte hala devam ediyor.

ay_82 ağrın falan var mıydı senin birde daha önce böyle bişi yaşamışmıydın
benim 2 reglim bu şekilde 5 gün sürmüştü o zaman 2 doktora gittim ikiside bişi yok dedi
bu 3. ayım ve işte hala devam ediyor.

canım benim adetim ayda 1 gün oluyodu ilk önceleri aradada kahverengimsi kanama ve yumurtalıklarımda ağrı oluyodu belime vuruyodu zaman zaman ....hep hamileyim sanıyodum günüm geçiyodu önceden şaşmazdı günüm yani bir tuhaflık vardı hep bunun üzerine gittim dr öle dedi ama sana 2 dr da bişey yok demiş oda garip sende haklısın şimdi ama bir daha git derim başka bi dr a özelemi gittin bilmem ama ben özele gitmiştim malum hastanede baştan atmaya bakıyolar.............ha ayrıca bulantımda oluyodu:nazar:

ben özele gittim hatta doktorun biri prof. diğeri jfk'da..
dün test yaptım evde sabah bişi çıkmadı
akşam ttekrar baktım ikinci çizgi çok çok silikti çok dikkat edersen belli oluyordu.
ama üzerinden 10 saat geçmişti, ben tekrar baktığımda. bu yüzden ciddiye almadım bile.
yarın içinde randevu aldım gideceğim doktora bakalım ne diyecek...

X