Kahverengi Akıntı çok önemli

Mevi55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2020
202
87
Bugün benim adetimin ilk günü ama dün ve bugün sadece az miktarda kahverengi akıntı geldi. Normalde dün geldiğinde bu sabah adet olmam lazımdı. Ama şimdi şiddetli adet sancısı çekiyorum kasıklarım batıyor resmen ama adet kanaması gelmedi. Bu üstüne görme olabilir mi? Bu sancılara normalde çoktan adetimin sökülmesi lazımdı ama hala olmadım resmen oturduğum yerde kıvranıyorum. Lütfen bilgisi olan benimle paylaşabilir mi?

Arkadaşlar benim adetim 6 gün gecikti test yaptım negatif kan tahlili verdim negatif doktor bir hafta sonra yine gel dedi ama olsa çıkardı bence. Adet gününde kan geldi çok az ama açık renkti devamı gelmedi adetten önce kahverengi akıntı oldu dünden beri ara ara noktadan az büyük kahverengi lekeler oluyor adette olamıyorum patlamaya geldim neden sizce böyle yaşayan oldumu

Üstüne görmede olabilir ama kimyasal gebelikte olabilir. Yada hiçbiri değildir normal bir iki güne sökülür adet olursun

O kadar kötü oldum ki ağrıdan duramadım İlk defa bu kadar şiddetli oldu acile geldim serum taktılar sonucu bekliyorum Ama hala adet olmadım hatta az önce şeffaf sünen bir akıntı geldi

O kadar kötü oldum ki ağrıdan duramadım İlk defa bu kadar şiddetli oldu acile geldim serum taktılar sonucu bekliyorum Ama hala adet olmadım hatta az önce şeffaf sünen bir akıntı geldi
Sonucu bize de yazın

Bugün benim adetimin ilk günü ama dün ve bugün sadece az miktarda kahverengi akıntı geldi. Normalde dün geldiğinde bu sabah adet olmam lazımdı. Ama şimdi şiddetli adet sancısı çekiyorum kasıklarım batıyor resmen ama adet kanaması gelmedi. Bu üstüne görme olabilir mi? Bu sancılara normalde çoktan adetimin sökülmesi lazımdı ama hala olmadım resmen oturduğum yerde kıvranıyorum. Lütfen bilgisi olan benimle paylaşabilir mi?
Benım kist oldugu ay oyle olmıstu agrıdan ölmüştüm resmen adetımde kahve kahveydı . Yerleşme lekesınde de kahve akıntım oldu ama sancım normal duzeydeydı

Keçen ay aynısı oldu, amma ağrım hiç olmadı (normaldede adet sancım nadiren olur). Kist çıktı. Ovulasyon olmadığı için patlamayan yumurta kist olmuştu. Korkulu bişey değil buarada. Yerleşme kanamasıda olma ihtimali var

Benim de adet gunu kahve akinti gelmisti bi kez sadece . Agrim adet gibi geliyordu birden kesiliyordu bisi yokmus gbi gec dollenme olmus . Betanin yukselmesini bekliyorum :)

Ben hamile oldugumu öğrendiğim gün benden adet olur gibi kahverengi lekelenme geldi hemde azda değil kilodumu tamamen pisletecek kadar o gün hamile oldgmu öğrenmeseydm kasık ağrım yüzünden ağrı kesici iceblrdm adet oluyorum diye

Selamlar benimde normalde geçen ay 19 mayısta regl olmuştum yarın olmam gerekiyor ama 15i ve 17 sinde yaptığım testler pozitif çıktı dün akşam hafif kanamam oldu şiddetli bir ağrıyla sonrası yok bu sabahta hiç bişe yok ama peçeteye silince geliyor acaba kimyasal mı oldu yoksa üstüne görme fln mı :110:

Selamlar benimde normalde geçen ay 19 mayısta regl olmuştum yarın olmam gerekiyor ama 15i ve 17 sinde yaptığım testler pozitif çıktı dün akşam hafif kanamam oldu şiddetli bir ağrıyla sonrası yok bu sabahta hiç bişe yok ama peçeteye silince geliyor acaba kimyasal mı oldu yoksa üstüne görme fln mı :110:
Yerleşme kanaması olabilir. İnşallah sağlıkla ilerler 💚

Bence hemen kan verin yada testinizi tekrarlaryın hala geliyorsa kimyasal da olabilir

Bu sabah tekrar bir test yaptım çizgi tekrar silikleşmiş sanırım kimyasaldı 😞

Cevap biraz geç oldu ama hamile değilmişim bir şey de çıkmadı ama neden böyle oldu anlamadım kist de yok dedi doktor muayene etti. Şimdi de adetim 5 gün gecikti 2.gün idrar testim negatif çıktı ama hala olmadım artık test falan yapmama kararı aldım bekleyeceğim kaç aydır istiyorum bir türlü olmadı😔

Merhaba benim adetim hep 7 gün sürerdi bu ay cumartesi başladı bugün sabah bitti acaba üstüne görme olabilir mi

Canım bildiğim kadarı ile yerleşme yani üstüne görme olayında kesinlikle ağrı olmaz regl den farkı da budur. İstersen Bi doktor a git ya da sökülmesini bekle

Cevap biraz geç oldu ama hamile değilmişim bir şey de çıkmadı ama neden böyle oldu anlamadım kist de yok dedi doktor muayene etti. Şimdi de adetim 5 gün gecikti 2.gün idrar testim negatif çıktı ama hala olmadım artık test falan yapmama kararı aldım bekleyeceğim kaç aydır istiyorum bir türlü olmadı😔
Korunmayı bırakınca vücut kendini hamileliğe hazırlıyor. Diğer bir seçenek stres de olabilir. Stres doğrudan hormonları etkiler. Negatif diye kendini üzme bu da kendine zarar

Merhabalar. Bir sorum olacaktı. Bu ay bebek istiyoruz. Adet günümden 3 gün önce bulanık soluk kahverengi bir akıntım oldu ama hemen kesildi. Adetim bir gün gecikti. Kahverengi leke gördüm. Böyle sulu bir leke. Bugün 2. günüm ve idrardan sonra sulu kahverengi bir akıntı aktı damla damla. İçinde kum gibi şeyler vardı. Ağrım da çok yok. Sizce hamile olabilir miyim

X