Maske Tarifleri Kahve telvesi ile cilt bakım maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

ciltmaskesi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2016
15
5
38
Yakın zamanda birkaç sitede denk geldiğimden ve uyguladığımda güzel sonuç verdiğinden bu yöntemi sizlerle paylaşmak istedim.

Ilk olarak haftasonu denedim bu cilt maskesinin uygulaması ve hazırlanması gerçekten çok kolay olup, uygulamadan 10 dakika sonra cildinizin yumuşacık ve arınmış olduğunu hissedeceksiniz.

Kahve telvesi maskesi :
Türk kahvesi keyfinizden sonra fincanın dibinde kalan telveyi 1 tatlı kaşığı zeytinyağı ve yarım çay kaşığı tarçınla karıştırıp yüzünüze maske şeklinde uyguluyorsunuz. Maskeyi uyguladıktan sonra 25-30 dakika civarında cildinizde tutup daha sonrasında ılık su ile duruluyorsunuz.

Hazırlanması ve uygulanması bu kadar basit, durulama işleminden 5 dakika sonra cildinize dokunduğunuzda farkı hissedeceksiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kesinlikle katılıyorum. Doğal peeling görevi görüyor haftada bir tekrarlıyorum, içine çok az miktarda soda ekliyorum sonuç inanılmaz herkese tavsiye ederim

Yok ama ölü deriyi atıyor,içine iki damla limon da sıkıyorum onunda leke açma özelliği var birbirini dengeliyor cildim ışıl ışıl oluyor tavsiye ederim :KK49: Renk koyuluğun varsa patates maskesini dene, rengeleyip cildine sür haftada bir yüze ciddi anlamda aydınlık veriyor

Yok ama ölü deriyi atıyor,içine iki damla limon da sıkıyorum onunda leke açma özelliği var birbirini dengeliyor cildim ışıl ışıl oluyor tavsiye ederim :KK49: Renk koyuluğun varsa patates maskesini dene, rengeleyip cildine sür haftada bir yüze ciddi anlamda aydınlık veriyor
Cildim orta ton ama beyaz teni daha çok seviyorum başka var mı bildiğin bu tur maske.

Başka bir konuda kızın biri bunu paylaşmış :KK43:
kızlar annem televizyonda duymuş ben de uygulamaya karar verdim bi denemekte fayda var dedim. gercekten de ilk uygulamada cilt tonumda koyuluk oldu.

şöyle ki

bir miktar türk kahvesiyle br miktar limon suyunu karıştırp hafif sıvı bir kıvam elde ediyoruz bunu bronzlaşmak istediğimiz bölgeye uygulayıp 10 dk kadar bekleyip ılık suyla yıkıyoruz.bayanssulusmilebayanssulusmile

deneyin gercekten işe yarıyor ayrıca kahve doğal peeling görevi de görüyoropuyorumnanaktan

kahve telvesi yüzü temizlemek için bire bir gerçekten..bi dönem yapmıştım yüzümü çok güzel temizleyip ışıltı vermişti..kullandığım dönemde arkadaşlarım fark edip sende bir değişiklik var demişlerdi..ten rengimde herhangi bir değişiklik yapmadı ama..belki güneşin etkisiyle koyulaşma oluyordur diye bir tahminde bulunayım diyorum ama her zaman için özellikle yaz aylarında mutlaka güneş kremi kullanın derim..:)

X