KAHVE RENGİ VAJINAL LEKELENME

Sasha

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2022
7
0
27
Merhaba kızlar burayı ilk kez kullanıyorum biraz acemiyim kusura bakmayın sizlere bi sorum olacaktı. 1 buçuk senedir evliyim artık çocuk istiyoruz Geçen ay reglim tam 19 20 gün gecikti ama gebe değildim sonrasında kahve rengi lekelenme başladı adetin son günü gelen akıntıya benzer 5 gün sürdü sonrasında hafif kanla beraber gelmeye başladı süreç toplam bugunle beraber 9 gündür devam ediyor sizce neden olabilir

Bendede durum benzer canım adetim 5 gün gecikti lekelenmem oluyor 2 gündür test yapmaktanda sıkıldım artık bekliyorum bakalım
Hadi yaa inşallah sizde vardır bişeyler 🐥 ben hastaneye gittim hormon testi ve yumurtalık takibi yapılcak dedi doktor bakalım inşallah herşey hepimiz için iyi olur 🦋❤️

Ben lekelenmeyle dış gebelik olduğunu öğrendim

Muayene oldunuz mu, ben gittim ama bişey çıkmadı ondan beri henüz regl olmadım bakalım nezaman olucam
Elbette muayene oldum zaten kanda değerim 1015 iken ultrasonda sağ tüpte göründü. Adet gecikmesi varsa en azından test yapın. Ben adet gecikmesi olmadan başka sebeple hastaneye gidip gebeliği 3 haftada öğrendim
Çok şükür ki takip edildiğim için erkenden dış gebelik olduğu belli oldu hemen müdahale edildi şuan hcg baya düştü kurtuluyorum

Elbette muayene oldum zaten kanda değerim 1015 iken ultrasonda sağ tüpte göründü. Adet gecikmesi varsa en azından test yapın. Ben adet gecikmesi olmadan başka sebeple hastaneye gidip gebeliği 3 haftada öğrendim
Çok şükür ki takip edildiğim için erkenden dış gebelik olduğu belli oldu hemen müdahale edildi şuan hcg baya düştü kurtuluyorum
Bende gittim hastaneye ultrasonla muayene oldum ama bişey olsa orda çıkardı diye düşünüyorum test yapıp üzülmekten korkuyorum 😩

Bende gittim hastaneye ultrasonla muayene oldum ama bişey olsa orda çıkardı diye düşünüyorum test yapıp üzülmekten korkuyorum 😩
Sadece ultrason mu oldu. Kan testi olmadıysa bilemezler

Kan testi almadılar 😔
Bence pazartesi başka bir yere git kan olmadan bilmeleri imkansız. Bana ultrasonda baktı hiçbir şey göremedi kan testin o gün 503 gelmişti. Bir hafta içinde zaten dış gebelik olduğu belli oldu. Alttan muayenede göründüğünde değerim 1015 Di.

Bence pazartesi başka bir yere git kan olmadan bilmeleri imkansız. Bana ultrasonda baktı hiçbir şey göremedi kan testin o gün 503 gelmişti. Bir hafta içinde zaten dış gebelik olduğu belli oldu. Alttan muayenede göründüğünde değerim 1015 Di.
Tekrardan merhaba dün hormon testi için kan verdim bakalım sonuçlar çıkınca belli olur buarada regl oldum bugun 4. Günüm

X