Kahve rengi akıntı mı kanama mi anlamdım 7 haftalık hamileyim yardim

yagmurpapatya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2024
1.639
470
35
Kızlar dün akşam 2 saatlik uzun yol yaptım annemlere geldim sabah batmam oldu uyandım anlık kahve rengi leke vardı halen az az geliyor normal mi

Normalde bende 2 gün toplasan 10 damla falan gelip bitmişti. Halenden kastınız kaç gün ki 🥺 Ki ben 20.Haftamda uzun yol yaptım eve geldik kahverengi akıntı vardı. Doktora yazdığımda bebeği çok sarsmışsın 1 hafta yat dinlen ilişkiye de girme demişti çok şükür bidaha gelmedi 🧿🙏🏻 Sizinki sarsıntıya mı yoksa gebeliğe mi bağlı anlayamadım. Miktarı ve devamlılığı da önemli 🙏🏻 Normalde sizin haftamda batmalar da oluyor kese yerleşmesi demişti doktor bıçak saplanırdı bana ama 2 dk falan sürerdi max. 🙏🏻🙏🏻 Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah 🌸

Normalde bende 2 gün toplasan 10 damla falan gelip bitmişti. Halenden kastınız kaç gün ki 🥺 Ki ben 20.Haftamda uzun yol yaptım eve geldik kahverengi akıntı vardı. Doktora yazdığımda bebeği çok sarsmışsın 1 hafta yat dinlen ilişkiye de girme demişti çok şükür bidaha gelmedi 🧿🙏🏻 Sizinki sarsıntıya mı yoksa gebeliğe mi bağlı anlayamadım. Miktarı ve devamlılığı da önemli 🙏🏻 Normalde sizin haftamda batmalar da oluyor kese yerleşmesi demişti doktor bıçak saplanırdı bana ama 2 dk falan sürerdi max. 🙏🏻🙏🏻 Hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah 🌸
Akşam bir şey yoktu sabah biraz batma anlık gibi sol tarafta sonra baktım camasirima bir damla gibi WC gittim biraz ona geldi günlul ped taktım şimdi durmuş çok çok az gelmiş yarım saat önce geldi ağrım yok ne bel ne kasik Dr gideceğim icim rahat etsin 7 hafta 7 günlügum yarın kalp atışı için gidecektim bebekte kese de vardı 12 temmuz da gittiğim de ilk kontrildu o zaman bu 2 olacak

X