Kahve Masajıyla Selülitlere Elveda!

fb_qirL

Guru
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2008
613
9
Basen ve göbek bölgenizde selülit mi var? Üzülmeyin, yalnız değilsiniz. Zayıf ya da şişman kadınların yarısından fazlası selülitle savaşıyor. Kafeinin uyarıcı etkisiyle masaj yaparak selülitlerinize elveda demeniz mümkün, hem de ekonomik bütçeyle!
D48783854DF74769FB50473D107E7.jpg
Selülit kremleri, göz kremleri gibi hücre yenileyici ve uyarıcı kremlerin içeriğine baktığınızda kafein maddesine rastlarsınız. Kafein, hücrelerin yenilenmesini için uyarıda bulunur, böylece cildin canlılık kazanıp genç kalmasını sağlar. Elbette ki kullanılan kafein oranı önemlidir aksi halde cildinize zarar verebilir.
Ünlü modeller ve mankenlerin bir çoğu selülit oluşumunu engellemek için bacaklarına kahve masajı yapıyorlar. Neden siz de onlar gibi olmayasınız ki?
Selülitlerinize baş edebilmek için hazırlayabileceğiniz kafein maskesi tarifi.
Malzemeler,
2 yemek kaşığı filtre kahve
1 yemek kaşığı el kremi
Hazırlanışı,
Filtre kahveyi mutfak robotundan geçirip un haline getirin.
El kremiyle özleşene kadar iyice karıştırın.
Uygulanışı,
Ilık bir duş alarak kan akışının hızlanmasını sağlayın.
Duştan sonra havluyla iyice kurulanın.
Hazırladığınız kahveli kremi selülitli bölgelere sürün.
Derinin altına geçmesi için parmak uçlarınızla ovalayın.
Krem sürdüğünüz bölgeyi Streç filmle kaplayın.
15 dakika bekledikten sonra ılık suyla durulayın.
Haftada 2 kez düzenli olarak uyguladığınızda kısa sürede selülitlerinizin yok olduğunu görebileceksiniz.
Kahve masajına ek olarak günde 8 bardak su içmeyi, sebze ve meyve ağırlıklı beslenmeyi, bulabildiğiniz her fırsatta egzersiz yapmayı ihmal etmeyiniz.

ALINTIDIR.

bugun msn acım dedım actıgımda da msn sitesi acılıyor konuyu da orda gordum hatırlayanlar bilir kahve ve limonla catlardanda kurtulma ıle ılgılı konu acılmıstı ordan aklıma geldi eklemek ıstedım.

Türk kahvesiyle de çok güzel olur. Ayrıca el kremi yerine, selülitlere özel masaj yağlarıyla karıştırarak yapıyorum ben Ve gerçelten etkili, denemenizi tavsiye ederim.

AAA ewet kahve limonu su lolifer tavsiye etmemismiydi?... ama kendisi kayiplara karisti nedense.....
catlaklara degil ama selilute iyi geldigi kesin akannehir
denedim ve gordum catlak gidereyim derken selulitlerim yok oldu kaydirigubbakcemile
bence onun buyuk anneside selulit demistir lolifer de yanlis anlamistir diye dusununuyorum....
deneyin ve gorun bayanssulusmile
Kahve & limon
:enbuyukkk::enbuyukkk::enbuyukkk:

Yaşım daha çok küçük olmasına rağmen benimde selülitim var ... :KK5:
Yosun sabunu kullanıyorum ama tek başına pek işe yaramıyor bende başlamayı düşünüyorum en kısa zamanda deniycem teşekkürler :-)

X