Kahve Falı

Hangi Fal İlginizi Daha Çok Çekiyor?

• Ankete Katılan
    8

jun_jandi

İllede Sen
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2013
2.690
518
28
$DSCF2n672.jpg

$DSCF26b73.jpg

$DSCF2677n .jpg

$DSCF2680m.jpg

sunu bı yorumlarmısnz? :KK53:

Son düzenleme:
Ben daha çok tarottan anlarım ama 2 yalan atayım :)) haneyle alakalı bi sıkıntın olmuş senin dıştan 2 insan özellikle gözleri var üzerinde uzun zaman uğraşmışsın bir yol niyetin var sanırım kararsızsın ama aydınlık temiz bir yol sanki bir kişi senden yardım bekliyor bir konu hakkında baya bunalmış kafandan atamadığın bir sorun var sende şüpheler gibi genel anlamada güçlüsün fakat bu dıştan hane ile alakalı 2 kişiye dikkat et fala inanama falsızda kalma :))

teşekkür ederim canım vallahi bildin 2 kişi bizim üst katta oturuyor kardeşler işte benle uğraşıyorlar beni sinir ediyorlar fazla olmazsam tarot bakabilirmisiniz?

ilişki hakkında baktırmak istiyorum sevgilim yok ama bi tane erkek var hoşlandığım

canım bi genel hayatla ilgili,Serdar'la nolcak,bana hiç aşk görünüyormu,cep telefonunu ne zaman alcak babam bana? :KK70:

yaa bence ilk fincanda özellikle yoğun bir stress yapmışsınız aslında çözümü için yollar açılmış açılacak ama sanki siz çok olumlu bakmıyorsunuz ama sıkıldığınız sorunun sonu bence ferah ama biraz süresi var

kızlar profilimde sayfa linkim var ordan ücretsiz devamlı baıyorum ne zaman isterseniz bakabilirim

X