Kahretsin Böyle Insanlarda Var(süper Bir Hikaye)

SUTASAYRAN

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
2.950
24
o gün biraz geç çıktı işyerinden kız.serviside kaçırmıştı.minibüs ile gidecekti evine.minibüse vereceği para onun içini acıtıyordu.ailenin çalışan tek ferdiydi.yatalak bi annesi,işsiz bir babası vardı.kız kardeşi Nazlı 6 yaşındaydı.Nazlı tam 1 yıldır babasının ona pilli bebek almasını bekliyordu.ablası gecikince sabırsızlandı.o akşam nazlı kız, herhalde ablam bana bu akşam bebek alıp öyle gelecek diye düşündü.
acı bir tebessüm vardı aynur'un yüzünde.onun kahkahalarla güldüğünü hiç gören olmamıştı.kız kardeşini düşündü.pilli bebekle oynama yaşı nerdeyse geçmekte olan kız kardeşini düşündü minibüse binerken.
aynur'un bir de asalak bir abisi vardı.maaşını alır almaz kuzgun leşe yapıştırdığı gibi kızın başına çöken abisi.akşama kadar ayakkabılarının topuğunu eze eze mahallede volta atan bir serseriydi murat.evlerine gelen komşuları annesi ilaç alsın diye yastığının altına para koyuyorlardı bazen.murat,hasta ziyaretine gelenler gider gitmez yastığının altını kontrol edecek kadar aşağılık bir adamdı.
genç kız yine beyaz hayallere dalmıştı,elindeki pembe poşete sarılırken.saat 10'a geliyordu.2 yolcu kalmıştı minibüste.2 durak sonra onlarda indi.yanlız aynur kalmıştı minibüste.aynadan genç kızı gözleriyle taciz eden şoför,aynur'un indir beni demesine aldırış etmeden son durağıda geçti.iğrenç bir kahkahayla cep telefonundan birilerini aradı. müthiş bi piliç yakaladım çocuklar. her zaman ki yere gidiyorum hemen gelin. dedi.genç kız beyaz hayallerinden irkildi.beyaz hayalleri yerini bembeyaz bi surata bıraktı.kalbi duracaktı.ayaklarının bağı çözülmedi,koptu sanki.bağıramıyordu bile.korkusundan bayıldı.ormanlık bir yerde durdu minibüs.şoför kızı aşağıya indirdi,ağzını bir bantla kapattı,başına bir un çuvalı geçirdi.genç kızın bebek saflığındaki göz yaşları süzülürken yanaklarından,dört karanlık adam daha geldi ve intikam alır gibi tecavüz ettiler.saatlerce.hani öldü öldü,dirildi derler ya!genç kız öldü ama bir daha dirilemedi.kızın öldüğünden emin olmak için nabzını kontrol ettiler ama nabız yoktu.kahkahalarla çıkardılar aynur'un başındaki çuvalı.içlerinden biri donakaldı. murat dedi biri,ne oldu murat dedi? dedi öteki.murat cevap veremedi.çünkü tecavüz ederek öldürdükleri minik elli genç kız murat'ın kız kardeşiydi.
bir türlü bırakamadığı,eliyle sıkıca tuttuğu pembe poşetten küçük nazlı için aldığı pilli bebek ve abisi için aldığı beyaz gömlek çıktı.poşetten çıkan en anlamlı şeyse,üzerinde siz benim herşeyimsiniz yazan küçük kağıttı.

senağlamasenağlama

keşke böyle bir yazıyı eklemeseydin..
çok alçakça igrenç bir yazı...
Silmeni rica ediyorum...

bide süper bir hikaye demişsin

Laneeeet olsun yaaaaaa. allah kahretsin böyle pislikleri. İçim parçalandı resmen. Gözlerim doldu tüylerim diken diken oldu. bir iki yıl önce duymuştum aynı olaydı fakat aynurun yerinde liseli bir kız vardı. Her ne olursa olsun kim olursa olsun. Böyle bir pisliği yapanlara rabbim en büyük cezaları versin.

ayyy tuylerim urperdi :KK43:(( iğrenç pislikler ne dicemi bilemiyorum böyle tiplerin allah belasını versin :KK43:( kızlar allah bizi korusun bu yazıdan sonra minibuste kimse yoksa binmem yada yalnız kalmamaya calışırım :KK43:(

Silmeni rica ediyorum...

hikayeler bölümünde okuduğum için hikaye dedim ne diyim sen söle ozaman:mymeka:

Silmeni rica ediyorum...

hayatın gerçekleri bence..
olayda hafif bi ironi var..
kötülük yaptığınız kisinin kendi yakınınız olduğnu düşünün..bence gerçekten güzel bir yazı
.Gereksiz bir sürü konu varken silinmesi biraz saçma olur..

ayyyy çok fena oldum yaaa hangi insan! kardeşine veya herhangi birine böyle bi adiliği yapacak kadar alçalabilir ki ama günümüzde bunların sayısı gittikçe artıyor malesef:KK43:

Silmeni rica ediyorum...

D@N@ ya katiliyorum. cok alcak ve cok igrenc bir yazi. hemde yasanmis gercek ask hikayeleri bölumunde acmissin. ben bu hikayenin neresi super kacirdim.Kötü Kazen

Korkunc ama hayatin aci gercekleri
Benzeri Avusturyada daha acisi daha igrenci daha vahseti ortaya cikdi Allah kahretsin böyle pislikleri

okurken içim acıdı .allah kımsenın başına vermesın.boyle şoförlerıde allah kahretsın.ben boyle bişey duyduğum zaman çok etkılenıyorum.şimdı benım gozumde butun munıbus şoförlerı boyleymış gibi gelıyor............

ben böle bir olayın yaşandıgına inanamıyorum.ayrıca burda bütün münübüs şöförleride zan altında kalıyor.onlar ailelerine ekmek parası götürüp çoluk çocuk okutuyorlar.bu kadarda insanlık öldümü demedende duramıyorum...:uhm:

X