Kahramanmaras///46

berfin abla bu gece nerelerde yaaaaaa özledim onu

iyi insan lafin üstüne gelir kurban olayim ben sana Şeniz

biz iyiyiz sükürler olsun, sen nasilsin ablalarin en güzellllllllliiiiiiiiiiiiiiiiiii Şeniz
canım yeni işim bitti bende doğru bizim sayfaya vallahi burası hemen çekiyor beni bende seni özledim bugün yoktun bir ara baktım gel bi öpeyim canım teh ablam senide öpüyorum bu arada ben zeynep:1hug:yerimseniben

canım yeni işim bitti bende doğru bizim sayfaya vallahi burası hemen çekiyor beni bende seni özledim bugün yoktun bir ara baktım gel bi öpeyim canım teh ablam senide öpüyorum bu arada ben zeynep:1hug:yerimseniben

dedemin yanindayim bu gün bütün gün ablacim.. vallah istedigin kadar öp hayir demem :jeyyar: Şeniz memnun oldum zeynep abla bende esengül:asigim:

dedemin yanindayim bu gün bütün gün ablacim.. vallah istedigin kadar öp hayir demem :jeyyar: Şeniz memnun oldum zeynep abla bende esengül:asigim:

memnun oldum canım geçmiş olsun dedene ALLAHım acil şifalar versin :Saruboceq:kız ben geldim herkes kaçtı hayırdır profil sayfana bir resim bıraktım bi bak istersen şeker yerimseniben

canım memnun oldum benim adım tülin
kızlarım elif - hatice sitede adım bunun için teh

merhaba ben istanbul doğumluyum ama kütüğüm k.maraş.. babam k.maraş elbistanlı çok gittim oraya...dedem ve babaannem orada yaşıyor.
elbistanlı olan veya orada oturan var mı?:uhm:

holgeldiniz (antrenör) kızlar oğluşum kalktı
ben kaçim artık malum yaş 43 sabah iş çok
yaşlılık bi yandan hadi iyi geceler hepinize

ÖPTÜM SİZLERİ

canım iyi geceler tatlı rüyalar rüyanda esengül ile beni gör üçümüz birarada sohbet ederken şöyle yeşil güzel bir bahçede öptüm ablacığım Şeniz

antrenör canım hoşgeldin ben merkezdenim ama aramızda elbistanlı olan var hem bence farketmez ikimizde k.maraşlıyız sonuçta dimi şeker

Son düzenleme:
merhaba ben istanbul doğumluyum ama kütüğüm k.maraş.. babam k.maraş elbistanlı çok gittim oraya...dedem ve babaannem orada yaşıyor.
elbistanlı olan veya orada oturan var mı?:uhm:

:lepi:Merhaba bende elbistanlıyım. Hemde içinden. Hoşgeldin kardeşim. a.s.:enbuyukkk:

Hoşbulduka.s.
Geçen ay oradaydım,bundan önce 2004 te gitmiştim şimdi bayağı gelişmiş oralar,güzelleşmiş..

Ben uzun senelerdir gidemiyorum. Malum iş güç. Şimdi emekli oldum. Orada tek amcam kaldı. Babam rahmetli olduktan sonrada ayağım gitmedi. Şu anda İzmir'de yaşıyorum.a.s. Oraları gözümde tütüyor.

Başınız sağolsun:teselli:
Tam bir şehir merkezi olmuş valla,insanlarda çok sıcak,kaldırımları yeniliyorlar,ortaya süs havuzu falan yapıyorlardı a.s

Yeni gelen ablalarim ve kardeslerim HOSGELDINIZZZZZZZZZZZZZZZ Şeniz

Tülin Ablacim zeynep ablanin dedigi gibi bizi gör rüyanda.. cok öpüyorum seni.. Şeniz

Canim Ablam korkmuyorum zaten, vallah annem duymasin ama cok istiyorum su dügün bi olsa diyorum artik cok seviyorum cokkkkkkkkkkkkkkkk maraslilara can kurban, hele benim askima Şeniz cok mu hava attim nee:uhm:

kaynanam sagolsun cok iyidir, cok severim onu. sen yapma ben yaparim der, sen otur kalkma ben getiririm felan, basim agrir her 10 dakika da bi sorardi iyimisin, gecti mi felan diye. allah onu basimizdan eksik etmesin, zaten kaynana degil o benim icin :utangac

siz cektiniz ama eminim ki cekenler kendi gelinlerine cektirmez.. siz yapmazsiniz ben biliyorummmm :jeyyar:

canlarım hepinizin cuması mübarek olsun işim çok şimdilik bunları getirdim size daha sonra neler var neler ilçelere uğrayamadım sonra uğricam ok.

şekerler bugünde giremediniz k.k. ya sanırım sayfamız sessiz sedasız üzüldüm vallahi neyse bende çıkayım hepinizin kandili mübarek olsun hayırlara vesile olsun büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öpüyorum Şeniza.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…