Kağıttan güller

Gxuxldemir

İnci küpeli kız
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
184
71
Craftershock sitesinde kağıttan kıpkırmızı gül yapımını okudum.ve hemen sizinle paylaşmak istedim....

Eklentiler

• $rose.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 152
Son düzenleyen: Moderatör:
Aaa çok gusel olmuş,limon kabuğundan gül yapımı gibi.Dalların üzerine koydukları için süper görünüyor bende yapacağım.Paylaşımın için teşekkürler arkadaşım

cok guzel,paylastigin icin sagol canimda ,uyari almiyasin simdi,yasak diye biliyorum da,

Yanımda elişi kağıdı vardı hemen deneyeyim dedim olmadı.Ne öğrendim kalın bir kağıt-kumaş veya deri olacak :)))))))

çok güzel bişey bu hem çokta kolaymış yapımı ellerine sağlık

ÇOK HOŞ OLMUŞ.
NASIL YAPIŞTIRILDIĞINI DA MERAK ETTiM
KONUDA VERDİĞİN SiTE ADINI YAZMAYIPTA BİR SİTEDE GÖRDÜM DİYE BİR AÇIKLAMA YAPARSAN HiÇ PROBLEM OLMAZ...

SEVGiLER...

bizde de pek becerikli hanımlar var ama genelde elişlerinde ilginç fikirler değişik objeler yine yabancılardan çıkıyor. bende bu fikirden faydalanacağım saol

Arkadaşlar okuduğum sitede yapıştırmanıza gerek yok kendiliğinden öyle durabilir ama açılmasın istiyorsanız biraz tutkalla yada çift taraflı yapışkan banttan küçük bir parça keserek yapıştırabilirsiniz yazıyordu. ben tutkal kullandım.açılmadan nasıl durabileceğini de anlayamadım. site ingilizceydi.

Yanımda elişi kağıdı vardı hemen deneyeyim dedim olmadı.Ne öğrendim kalın bir kağıt-kumaş veya deri olacak :)))))))

Sitede biraz kalın ve ağır bir kağıt kullanıldığı ama her hangi bir kağıtla da yapılabileceği yazıyor. ayrıca ilk baştaki karenin büyüklüğünü ve rengini değiştirerek de yapmak mümkünmüş.

Çok hoş duruo renkli kartonlar var onlardan yapsak olurmu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…