Kafayı yemek üzereyim

mervemctgcl

Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2023
118
11
27
Kızlar yine ben hala adet olmadım bu gün gecikmenin 14.günü gecikmenin ilk günü test yaptım en son negatifti ilişkinin üstünden 14 gün geçmişti biliyorum test yap diceksiniz ama imkanım yok şuan yoksa yapmaz mıydım ilişkiden 14 gün sonra testte çıkan negatif pozitife dönmüş olabilir mi imkanı var mı? Adet sancım yok sadece kasıklarımda batma var ve arada rahimde doluluk hissediyorum çok nadir de bulantı ama bunlar adet belirtileriyle aynı olduğu için gebeliğe yorumlayamıyorum. Gebelik olsaydı ilişkiden 14 gün sonra yaptığım testte çıkardı dedim hep ve adeti bekledim ama hala olmadım

benim de gecikmemin 4.günü bugün hala gelmedi kasık ağrım da çok yok arada sancı yapıp geçiyor ella falan kullandın mı ben ella kullandığım için geciktiğine yoruyorum bu yaşadıklarımı

tekrar idrar baktır bence ya da emin olmak için beta hcg baktır ben de yarın ya da diğer gün idrar bakacağım emin olamazsam kan vereceğim

benim de gecikmemin 4.günü bugün hala gelmedi kasık ağrım da çok yok arada sancı yapıp geçiyor ella falan kullandın mı ben ella kullandığım için geciktiğine yoruyorum bu yaşadıklarımı
Yok canım zaten gebelik düşünüyodum belirsizlik yordu beni test yapma imkanım da yok şuan şehir dışında misafirlikteyim ilk yaptığım test negatif çıktı gebelik olsa o zaman pozitif çıkmaz mıydı ilişkinin üstünde 14 gün geçmişti

14 gün geçmesi bişey ifade etmez. Belki geç döllenme vs oldu. Belirtileriniz vs var mı ? Gerçi regl ve hamilelik belirtileri o kadar benzerki ayırt etmek çok güç

14 gün geçmesi bişey ifade etmez. Belki geç döllenme vs oldu. Belirtileriniz vs var mı ? Gerçi regl ve hamilelik belirtileri o kadar benzerki ayırt etmek çok güç
Belirti çok az onlar da dediğiniz gibi adet belirtileriyle aynı ama adet sancım olmuyo çok şiddetli adet olacağım zaman olur normalde yani ilişkiden sonra 14 günün geçmesi önemli değil mi pozitife dönebilir mi

Şöyle anlatıyim son ilişki üstünden 14 gün geçti test yaptım adetim 1 gün gecikmişti negatif çıktı şuanda da yaptığım testin üstünden 14 gün geçti bir daha test yapmadım hiç
Ohoo bence kesin yapmanız lazım tekrar. Belki ilk yaptığınızda idrar testiniz hatalı gösterdi veya gösterecek kadar beta yükselmemişti o dönemm.. 15gün gecikmeyle bebek varsa kalp atışı bile duyulur. İnsallah vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…