Rüya Yorumları Kafayı mı yedim ne!..

justis

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
776
1
arkadaslar son zamanlarda bende acayip birse olmaya basladı uyurken msj atıyorum özellikle cok stres oldugum zamanlarda son üüc gündür erk arkadasıma misal 'anne klsdkşfkldf!' yada 'askımşsldksak rüyadayım korkuyorumaskım' butarz sacma sapan msjlar stıyorum uykumda bunları örnek verdim =) güleyim mi aglayayım mı sasırdım yakında rehberede dalarım ben bu gidisle,kalktıgımda farkediyorum durumu ve msj attıgım anı hayal meyal hatırlıyorum nedir bu cözemedim ya ki dün rahatsızdım igne vurulmustum okdr deliksiz uyuyordumki dün bile msj atmışım :uhm::uhm::uhm::uhm:

cnm bende seninle aynı durumdayım
msjı sadece erkek arkadasına atıosan heralde uyku anında da o aklından cıkmıo yani gün içinde sürekli onu düşündüün için gece de beynine yer edio bazen bende de oluo
mesela bi keresinde telefonu elime alıp efendim dedim iiyim aşkm sen nasılsın die konustum sonra baktım ses gelmio aaa dedim konusmamısım meger
bu olay nişanlıma da olmuş bikaç kez
sanırım cok düşünmekten ileri gelen bişe :kedi:
biz nişanlımla bu konuda öyle düşünüoruzopuyorumnanaktan

cok tskler cnm uykuda msj atıyorum ertesi gün hayal meyal hatırlıyorum demekki yalnız degilmişim bu konuda haklısın cok düsündügüm zamanlar daha cok oluyor bu durum umarım gecicidir

cok tskler cnm uykuda msj atıyorum ertesi gün hayal meyal hatırlıyorum demekki yalnız degilmişim bu konuda haklısın cok düsündügüm zamanlar daha cok oluyor bu durum umarım gecicidir

gecici olmasın cnm benim yha bu durum bazen cok hosuma gidiozemuszemus:asigim:
sabah uyandıımda hatırladıımda gülüorum heyecanlanıorum gün boyu aklmdan cıkmıo falan deişik hoş bişe :icecream::1hug:eek:puyorumnanaktan
herkeste olan bişe deil bazen ufff keşke gece öyle olsa diorum ben
sende gecsin die düşünme bence

=)))) :roflol: sonra tüm sülaleye askım fln die msj atmaya baslarsam uyku hali bu korkuyorum uykumda lülülülülülü

X