kafamdaki soru işaretleri

K

kraker kız

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kraker kız
hamile olduğumu öğrendiğimde yeni açılan özel bir hastanedki doktora gittim ama nedense içim bir türlü ısınmadı kendimi rahat hissedemedim ilk gittiğimde sadece elime ufak bir kağıt tutuşturdu folk asiti yazdı kan testine baktı tamam hamilesin deyip gönderdi ilk gebeliğim ne yapmam gerek neler yiyip içmeliyim hiç bir bilgi yok soru sorma şansım bile yok.ikinci gittiğimdede değişen bişi yok ben üst üste sorular soruyorum isterse cevaplıyor tarama testlerinden falan hiç bişeyden bahsetmiyor en son kahverengi akıntım olunca aradım doktoru normaldir normal dedi kapattı tekrar aradım gelmem gereklimi tehlikeli bişi varmıdır diye gerek yok deyip yüzüme kapandı sinrilerim bozuldu tek başımayım kime ne sorucağımı şaşırdım şimdi doktorumu ve hasteneyi değiştirmek isityorum acaba bu haftadan sonra zormu olur yeni doktor ve yeniden başlamak 1 haftadır düşünüp duruyorum.bu aydan sonra hiç bir doktor kabul etmez seni diyorlar ne alakaysa

• Konu Sahibi kraker kız
canim eger doktor icine sinmezse hemen degistir. cunku sen daha isin basindasin. Allah gostermesin daha zor anlarin da olabilir. benim doktorum da oyleydi. iyi bir doktor guya ama cevap alabilirsen yakalayabilirsen.

tekrara hamile kaldigimda kesinlikle hastasiyla daha cok ilgilenen doktor diye arayacagim yeni doktorumu.

doktor insana guven vermeli aradiginda ulasabilmelisin. cevaplari seni tatmin etmeli.

• Konu Sahibi kraker kız
bence doktorun çok ilgisiz davranmış birsürü paralar döküp doktora gidiyoruz bizi bilgilendirmeleri gerekli.doktorunu degiştir arkadaşım.ayrıca kahverengi akıntıları ihmal etme.

• Konu Sahibi kraker kız
sonunda yeni bir doktor ve hastane buldum bu sabah 1 için randevu aldım inşallah bu sefer yüzüm güler çevremdekiler erkek bir doktor seçseydin daha ilgili oluyorlar diyor ama hastane 2 erkek doktor var onlarda ful olduğu için diğerinden pek farkı yok teşekkürler yorumlarınız içim içim rahatladı.evet eda kahverengi lekeler ihmale gelmiyor kalp atışını keseyi gördük geçen hafta ama içim hiçte rahat değil.

• Konu Sahibi kraker kız
İçine sinmiyorsa değiştir,ne demek bu haftadan sonra hiç bir doktor seni kabul etmez,öyle şey mi olur. Ben hamileliğimin başından beri 4 doktor değiştirdim en sonunda aradığım gibi bir doktor bulabildim (28. haftada). :))

• Konu Sahibi kraker kız
En özel günlerin bugünler.. Tabiki değiştirmelisin. Ama yeni doktorunda aynı çıkabilir..Nedense pek fazla yanıt vermeyip işlerine bakanlar o kadar çok ki.. Üstelik özele gitmene rağmen bunu yaşatıyorlar.. Sana bol şans.. Yeni doktor için iyi araştır derim sadece..

• Konu Sahibi kraker kız
sonunda doktordan geldim işte aradığım buydu sorularıma cevap endişelerim yersizmiş herşey yolunda 9 haftalık olmuşuz 3 hafta sonra tarama testi istedi benden kan sayımları tansiyon ölçümü ve şeker ölçümlerimi yaptı bugün kollar ve bacaklar oluşmaya başlamış herşey yolundaymış sonunda içim rahatladı artık geceleri rahat uyuyabilirim

X