Kafamda deli sorular???

narin333

Kalbimin iki yarısı iki kızım
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2011
2.728
2.715
merhaba arkadaşlar durumumu anlatayım normalde adet tarihim 16 ekim yani yarındı ama bu ay 4 gün önce başladı ama başladı da diyemiyorum ilk iki gün sabahları sadece silince pembe oluyordu dün ve bugün rengi daha koyu ama çok az.. sorum şu adetimin başlangıcını 4 gün önceyi mi almam gerekiyor yoksa dün kırmızıya döndüğü için dünü mü almalıyım? bir de sol kasığımda bir haftadır gittikçe artan bir ağrı var sizce neden olabilir?

eçs
Üstüne görmüş olabilir misin acaba canım? Bir test yapsan?
olabilir mi acaba ? bugün dördüncü gün ama günlük ped bile fazla geliyor biraz daha bekleyeyim diyorum göğüslerim de 2 gündür ağrımaya başladı :KK64: bir de ilk pembe olduğu gün merakımdan ovulasyon testi yapmıştım pozitif çıktı adet döneminde yumurtlama olabilir mi kafam çok karışık yaa

Ovulasyon testinde c çizgisi t çizgisinden daha açık renkse ve adetine yakın tarih olmasına rağmen pozitifse hamile olma olasılığın çok yüksek canım bence bir erken gebelik testi alıp net sonucu öğren. Ya da kan testi. Belki şu an düşük riskin vardır en azından ilaç alırsın. Umarım hamişsindir :)

Hamişken ovülasyon da pozitif çıkıyomuş hatta bazıları hamiş olduklarını buradan anlıyormuş

Yarin bir gebelik testi al,adetten bir kacgun once bile sonuc veriyor(ben yapmistim)

Ovulasyon testinde c çizgisi t çizgisinden daha açık renkse ve adetine yakın tarih olmasına rağmen pozitifse hamile olma olasılığın çok yüksek canım bence bir erken gebelik testi alıp net sonucu öğren. Ya da kan testi. Belki şu an düşük riskin vardır en azından ilaç alırsın. Umarım hamişsindir :)
inşallah canım ya içimde yeniden umutlar yeşerdi sağolasın. yarında çoğalmazsa cuma yapayım bakalım :emir_bebek:

Umarım umutların boşa gitmez ama yap bi test rahatla bence dediğim gibi hamişsen düşük riskin olabilir progestan falan kullanman gerekebilir. Ayyyyyyy inşallah hamişsindir yaaaaaa haberdar et bizi :)

inşallah canım inşallah olursa hemen belirtilerimi yazıcam buraya herkes faydalasın :KK28:

Umarım umutların boşa gitmez ama yap bi test rahatla bence dediğim gibi hamişsen düşük riskin olabilir progestan falan kullanman gerekebilir. Ayyyyyyy inşallah hamişsindir yaaaaaa haberdar et bizi :)
sabah test yaptım normal olanlardan vardı evde ama negatif çıktı:110:

bilmiyorumki :KK43: artık tek şey biliyorum önümüzdeki aya kaldı umutlarım, hayırlısı bakalım

eğer yakın zamanda kontrole gitmediysen bir görün derim bu şekilde bir kanama normal değil..

X