kafama takıldıı??? (acil)

Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin... Büyük ihtimalle 5. haftanın içerisindesin ama sen yinede google'a gebelik haftası hesaplama yaz çıkan sitelerde son adet tarihin istenir. Yazdığında otomatik olarak hamilelik haftan ve günün çıkacak. Yapamazsan son adet gününü buraya yaz bakayım...

Çok teşekkür ediyorum sorumu cevapladığın için ama adet düzensizliğim var ve tam olarak nezaman başladığını unuttum 1.5 ay oluyo sanırım biteli :S tam gün olarak söyleyemiyorum unuttum çünki . hatırlamaya çalışıyorum ama hatırlayamıyorum. 2 gündür googleda bu nu araştırıyorum . birde senin dediğin gibi yazayım . tekrar ilgin için ve iyi dileklerin için teşekkürler

bugün test yaptırdım tekrardan 760 olan değer 1700 olmuş. ama hala ultrasonda görünmüyor . ( ve hala kaç haftalık olabileceğini bilmiyorumm. acaba benim gibi olan birisi yok mu ? kızlar varsaa cevaplasın lütfeeeeen

Kese mi görünmüyor,bebek mi?
Bebek görünmüyorsa normal çünkü çok çok küçük.Kese görünmüyorsa biraz daha bekleyip kontrole gitmek lazım.
Muhtemelen bebeğin 4 haftalık.

Tatlım neden panik yapıyosun sakin ol:) Maşallah değerlerin güzel bu iki gün arayla yapılmış tahliller değil mi? Kesenin görünmesi biraz zaman alabiliyor benim doktorum değerin 3000 i bulmadan ultrasonda bakmayalım keseyi göremeyiz demişti. Ben araya bayramda giince 7. haftanın ortalarında doktora gidip keseyi görebildim oda küçücük ve boştu. Bir haftada bebeği görmek için beklemiştim. Bunlar olası şeyler kendini korkutup üzme. Sağlıklı bir gebeliktir inşallah...

Son düzenleme:
İlk olduğu için panik içerisindeyimm. kese bile görünmezken hamileyim diyemiyorum.. haftaya tekrar gidicem inşallah ozaman görülür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…