kafam karıştı

limon_kabugu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mart 2009
2.353
30
bişey sormak istiyorum;
benim tahimini adetim 10 yada 12 şubat..bu ay ilk defa vucut değişikliği olarak göğüs uçlarım hassaslaştı ve bel ağrım oldu,adet belirtisi yaşamadığım için bu değişiklikler dikkatimi çekti..bu sabah idrar testi yaptım,yarı uykulu bir vaziyette olduğum için testte silik çizgi var mı yok mu göremedim..cam kenarına geldim ve çubuğu güneşe tuttum.güneşe tutunca 2.çizgiyi görüyorum...ama odanın içine döndüğümde 2.çizgi yok..silikte olsa yok yani...
sonra hiç kullanılmamış bir test çubuğu daha aldım güneşe tuttum, 2 çizgi görünecek mi diye ama onda hiç bir şey yoktu...kafam karıştı şimdi...bu durumla karşlaşan oldu mu aranız da fisfisfis

arkadaşlar şimdi teste öylesine baktım ve 2.çizgi çıkmış,silik ama bariz görülüyor..aradan yarım saat geçti olabilir mi?testi atmak için elime alınca gördüm

arkadaşım bazen öyle görülebiliyor ama çıkmıyor benimde başıma çok geldi. bende sabırla bekliyorum benimde subat 15 gibi olması lazım ama karnımda gerginlik ve belimde ağrı var aradada midem bulanıyor çok meak ediyorum doğrusu.inşallah seninkide pozitif çıkar

Bu sabah bende idrar testi yapti bariz ikinci cizgi cikti ama renksiz koyu gri gibiydi. Yarim saat sonra kayboldu. Eger idrar sicradiysa veya islak zeminde koyduysak malesef bu basimiza gele biliyor önemli olan pembe rengi görünmesi silik veya koyu

inşallah canım..p.tesi yine tekrarlıycam..haberdar ederim..
inşallah gönlündeki sonucu alırsın

idrar sıçramadı canım..kuru zeminde yaptım..p.tesi tekrarlıycam..dayanamazsam yarında yapabilirim.evde test çubuklarım var çükü..
inşallah hamilesindir...

auroracım dualarımız seninle, üst listeye geç bize de umut ol tatalım, yarın mutlaka yaz sonucu e mi?

sağol anjelic,
inşallah üst listeye geçerim ve 9 ay orada kalırım :))sabah testi tekrarlıycam, sonucu yazarım mutlaka canım

anjelic testi yaptım ama aynen dünkü gibi oldu..camdan güneşe doğru tutarsam çubuğu 2.çizgi görünüyor ama normalde baktığımda görünmüyor..sanırım hamile değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…