Kafam karışık yardımm

gunesh9

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2023
662
410
36
Selam kızlar , benim reglim 15 gündür olmuyor ,doktor duphaston kullan dedı 1 kutu bitdi dün bıraktım hayla regl olmadım , bügün kan verdım beta 8.29 , ama erken gebelık testı nefatıf anlamdım bır şey

Ama betanız pozitif çıkmış yükselir o 2 günde bir kan verin

Gecıkeme oldu doktora yazdım gecıkme var duphaston kullan dedı 1 kutu olursun , tup bebek tedavsıınr başlıycakdım 3 cuye onda verdı doktor ,12 gun gecıkdı gecıkmede 15 gundur normalda 29-30 gund ebır regl olurum bugun 45 cı gunum

Tamam tedavi olun ama neden hemen başladı? Yani gecikmeden dolayı neden hamile olabileceğinizi hiç düşünmedi onu anlamadım. Deger 5 den küçük olsa tamam derim de değer de yüksek. Gebelik dışında beta yi yükselten ne var ki ne olabilir belki de ben bilmiyorum şüpheli geldi bana

Ben 2 defa tüp bebek yapdım negatıf oldu , hamıle kalma olasılıgım belkı düşündü yok bılmıyorumkı , bende ilaç bıtdı , olmadı öğledıne test verdım böyle sonuç aldım şaşırdım ıpazartesı bir daaha vercem bakalım

Bende bılmıyorum neden yükselsınlı beta anlamadım kafam karışdı çok erken gebelık testdı yapdım ama negatıf o

15 günlük gecikme için düşük , birde 2 defa tüp bebebk negatıf aldım garıp geldı kendı başına
ALLAH tan umut kesilir mi ? Mevlam neylerse güzel eyler geç döllenme olmuş olabilir keşke ilaç kullanmasaydınız gerçi nasibinizde varsa tutunur o bir şekilde inşallah tüp bebek tedavisine gerek kalmamıştır siz yarın birdaha test verin mümkünse

Pazartesı dedı doktor . Zaten ilaç zararı yokmuş aksıne bebek varsa tutunması sağlıyormuş , evet olursa mucize olur Allahda umıd kesılmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…