Kafam karışık yardımm

gunesh9

Üye
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2023
662
410
36
Selam kızlar , benim reglim 15 gündür olmuyor ,doktor duphaston kullan dedı 1 kutu bitdi dün bıraktım hayla regl olmadım , bügün kan verdım beta 8.29 , ama erken gebelık testı nefatıf anlamdım bır şey

Selam kızlar , benim reglim 15 gündür olmuyor ,doktor duphaston kullan dedı 1 kutu bitdi dün bıraktım hayla regl olmadım , bügün kan verdım beta 8.29 , ama erken gebelık testı nefatıf anlamdım bır şey
Ama betanız pozitif çıkmış yükselir o 2 günde bir kan verin

Gecıkeme oldu doktora yazdım gecıkme var duphaston kullan dedı 1 kutu olursun , tup bebek tedavsıınr başlıycakdım 3 cuye onda verdı doktor ,12 gun gecıkdı gecıkmede 15 gundur normalda 29-30 gund ebır regl olurum bugun 45 cı gunum

Tamam tedavi olun ama neden hemen başladı? Yani gecikmeden dolayı neden hamile olabileceğinizi hiç düşünmedi onu anlamadım. Deger 5 den küçük olsa tamam derim de değer de yüksek. Gebelik dışında beta yi yükselten ne var ki ne olabilir belki de ben bilmiyorum şüpheli geldi bana

Tamam tedavi olun ama neden hemen başladı? Yani gecikmeden dolayı neden hamile olabileceğinizi hiç düşünmedi onu anlamadım. Deger 5 den küçük olsa tamam derim de değer de yüksek. Gebelik dışında beta yi yükselten ne var ki ne olabilir belki de ben bilmiyorum şüpheli geldi bana
Ben 2 defa tüp bebek yapdım negatıf oldu , hamıle kalma olasılıgım belkı düşündü yok bılmıyorumkı , bende ilaç bıtdı , olmadı öğledıne test verdım böyle sonuç aldım şaşırdım ıpazartesı bir daaha vercem bakalım

Bende bılmıyorum neden yükselsınlı beta anlamadım kafam karışdı çok erken gebelık testdı yapdım ama negatıf o

15 günlük gecikme için düşük , birde 2 defa tüp bebebk negatıf aldım garıp geldı kendı başına
ALLAH tan umut kesilir mi ? Mevlam neylerse güzel eyler geç döllenme olmuş olabilir keşke ilaç kullanmasaydınız gerçi nasibinizde varsa tutunur o bir şekilde 🫠 inşallah tüp bebek tedavisine gerek kalmamıştır siz yarın birdaha test verin mümkünse

ALLAH tan umut kesilir mi ? Mevlam neylerse güzel eyler geç döllenme olmuş olabilir keşke ilaç kullanmasaydınız gerçi nasibinizde varsa tutunur o bir şekilde 🫠 inşallah tüp bebek tedavisine gerek kalmamıştır siz yarın birdaha test verin mümkünse
Pazartesı dedı doktor . Zaten ilaç zararı yokmuş aksıne bebek varsa tutunması sağlıyormuş , evet olursa mucize olur🙏🏼 Allahda umıd kesılmez

X