Kafam karışık, ne olur akıl verin bana!

Peki boşanmaniz için sebep ne özel diilse anlatirmisin

bence bu dönemi bir atlatın kafanızı dinlendirin kendinize bir gelin hayat sizin şimdi bir ilişki için bence erken bekleyin dışarıdan bütün erkekler tatlı hoş görünüyor ama ya sonra zizde biliyorsunuz yaşamışsınız hakınızda hayırlısı olur inşallah

bir kitapta okumuştum her ilişki ne kadar acıda vererek bitse bize haksızlıkta edilse arkasından biraz beklemeli arkasından kalanı güzelce süpürmeliyiz diyordu

bencede biraz kendine zaman ayır bir ilişki için erken :1no2:

Nedeni her ne olursa olsun resmi boşanma gerçekleşmeden hayatınıza kimseyi almayın bence...
Boşanmanız gerçekleşmeden o kafanızı karıştıran ,sizi bu çaresiz günlerinizde yalnız bırakmayan beyefendiyle buluşup görüşmeniz aranızda duygusal bir yakınlaşmaya neden oluyorsa bu da ufak da olsa aldatma gibidir, çünkü hala evli bir bayansınız arkadaşım...

hele bir hayırlısıyla boşanın,sonra ne karar alırsanız onu yapın...

bence zamana bırakın biraz belki karşınıza çıkan kişi sizin için doğru kişi değil içinde bulunduğunuz duygusal boşluk yüzünden onu kendinize yakın hissediyor olabilirsiniz

Resmi olarak eşinden boşanmalısın öncelikle. Boşanmadan (her ne kadar eşinle ayrı da olsanız) bir birliktelik düşünmeniz hem hata olur hemde eşinizin eline koz verirsiniz.
Boşandıktan sonra yeni bir ilişki için daha doğru kararlar alabilirsiniz.

bu dönemde boşluktasın ve bu boşluğunu bilen pek çok erkek de yakın davranmaya çalışacaktır.

aman ha çok dikkatli ol derim zira atacağın yanlış bir adımda daha büyük çıkmaza girersin...

bu dönemde duygularına pek güvenme....

ikinci şahıs size çok ilgili davranabilir ve buda sizin hoşunuza gitmesi normal çünkü içinizde duygusal bir boşluk yaşıyorsunuz ama lütfen dikkat edin o kişiyi iyice tanıyın sonra pişman olmayın.bunları biraz zamana bırakın.iyice güven oluştuktan ve diğer boşanma işiniz bittikten sonra yeni bir hayat neden olmasın.Allah yardımcınız olsun...

zaten acaba boşluktan mı ona yöneldim diye soruyorsan cevabı içindedir ,evet boşluktan yoksa buraya yazmazdın emin olurdun sevginden...bence de zamana bırakmalısın..

canım bu ara ihtiyacın olan sevgiyi ve ilgiyi ailende ; arkadaşlarında ve kendinde bulmalısın... 1 senedir sorun zaten yaşıyormuşsunuz... eşine karşı hissettiklerin bitmiştir büyük ihtimalle... o yüzden birine karşı birşeyler hissediyorsundur... ama yine de bu boşanma evresini atlat ; kendine gel... mutlaka etkilenmişsindir ...

diğer arkadaşın için de birşeyler hissetmeye devam ediyorsan bu süreç sonrasında ; o zaman sağlıklı bir ilişki yaşarsınız diye düşünüyorum...

hakkında hayırlısı olsun inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…