Gebeliğe Hazırlık kafam karışık cevap verebilirseniz memnun olurum kızlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
kızlar adetım 10gun gecıktı stresten fılandır dıye dusundum ustunde durmadım sonra da 3gun once gece asırı sıddetlı bır kasık agrısı basladı bende yaklasık 1 - 1.5saat kıvrandım resmen..eşim sobayı acıp dıbıme koydu sıcak su yapıp kasıklarıma koyduk belkı sıcakta rahatlar dıye sora uyumusum neyse ondan sonrakı gun bısıyım yoktu ertesı aksam yıne bı kasık agrısı oldu ama fazla surmedı baska hıcbır sıkayetım yok hala da adet olmadım ve adet belırtısı de yok akıntım fılan da koyulasmadı bana bı fıkır verırmısınız?eger gebelık olmussa 7aralıkta beraber olmustuk esımle yerlesmeye 1hafta var yerlesme olmadan acaba test yapsak bellı olurmu ?

• Konu Sahibi EU1
test yap arkadasim icinin kesin rahatlamasini isiosan kan testi yaptir. 7 aralikta birlikte olmussunuz bugun 21 aralik. bebek ne kadar surede yerlesio ki daha 1 hafta var demissin?

• Konu Sahibi EU1
bir doktorun ınternet sıtesınde baktım cnm 1inci haftanın bıtısı 14aralık 2inci haftanın bıtısı21 aralık(olivasyon yumurtlama)28aralık implantasyon yanı yerlesme böle yazılmıs... bırkac gun once cok sıddetlı kasık agrısı yasadım acaba yumurtlama fılan yuzunden olabılırmı ki? ne zaman belli olur bır hafta daha beklemelımıyım yerlesme olduktan sonra mı bellı olur testte?

• Konu Sahibi EU1
bence yarin sabah bir test yap, negatif ciksa bile umitsizlige kapilma bir hafta sonra tekrar dene

• Konu Sahibi EU1
bence yarin sabah bir test yap, negatif ciksa bile umitsizlige kapilma bir hafta sonra tekrar dene

bundan uc ay once yıne suphem olmustu bu sefer psikolojık olarak etrafımdakıler de hamıle oldugumu soleyıp duruyolardı kendımı cok alıstırmıstım ıkı kere test yaptım negatıf cıktı cok buyuk hayal kırıklıgı yasadım sımdı tekrar suphelenıyorum ama negatıf cıkıcak dıye test yapmak ıcımden hıc gelmıyo hatta bu seferkı suphemı esımle bıle paylasmadım oda umıtlenıyor cunku sonuc negatıf olunca cok uzuluyorumsenağlama

• Konu Sahibi EU1
cnm benimde 2 ay adetolmadım ama testlerde negatif çıktı hep sonra bi kasık agrısı gir di 2 saat kıvrandım hemen doktora götürdüler intihap dediler şimdi tedavi görüyorum 5 gün hastanede yattım inş sen hamiş sindir bitanem

• Konu Sahibi EU1
Canım hayal kırıklığına uğrama korkusuyla belki de şu anda sağlığını riske atıyorsun. Bir an önce bir test yap, negatif çıkarsa da doktora git derim ben

• Konu Sahibi EU1
sürekli garıl gurul karnım yaaa şu an bile ne zaman yapayım testı acaba 7aralıkta olmussa olmustur yerlesme 28ınde tamamlanırmıs bu hesaba gore ozamana kadar beklesem mı kı

• Konu Sahibi EU1
canım ben sperm rahime tam 9 gün sonra düşüyor diye biliyorum bence yarın bi test yap sonuç negatif çıkarsa doktora git neden adet olmadın ve o ağrıların sebebi ne?? ama inşallaaah sebebii bebiştir

haklısın galıba en ıyısı testı yapıp ıcımı rahatlatmak bende 4yıl once kıst cıkmıstı dogum kontrol hapı kullandım 3.5yıl aralıksız kullandım sımdı 8aydır bıraktım erımıstı kıstım .umarım kıst olusmamıstır yıne eşime soylemeyim su testı yapayımda eger agrılar bıraz daha devam ederse ve bebuştan değilse doktora goturmesını ısteyeım benı dımı

Slm arkadaşlar benim 42 gün oldu.adetim gecikeli.17 sinde eczaneden test yaptım negatif çıktı.25 ine randevu aldım doktora gidecem bakalım eşim ve ben çok istiyoruz ve olumsuz ceaptan korkuyorum.ağrım falan yok amahalsizim idrarım çok koyu ve sık idrara çıkıyorum.sizce hamilemiyimdir.

canım koyu ve sık idrara çıkmak idrar yolu iltihabının nedeni olabilir.bol su içmelisin

kızlar ben test yaptım bu aksam tek cızgı cıktıı ama hala adet olmadım:S

Eşim bugun doktordan randevu almış yarın üç buçukta doktora gıdıcem ak kara bellı olucak artık :ecrin_bebek:

agrin olmasi gerekmiyor. ben iki kere hamilelik gecirdim , ikisinde de hic bir agrim yoktu. cok halsizdim ve surekli midem bulaniyordu. insallah hamilesindir

10gun gectı dıyorsun canım yerleşme olurmu test yapsm çıkarmı demişssin bide.10gun gcetıyse teste olupolmaıdgı çıkar

konuyu acan arkadaş gittinmı dokotra merk ettım senı :)

konuyu acan arkadaş gittinmı dokotra merk ettım senı :)

yarın gıdıcem arkadaslar test yaptım pazartesı negatıf cıktı adetım hala gelmıs degıl ve agrılarım devam edıyor umarım kıst degıldır korkum bu :Saruboceq:

kızlar bugun doktora gıttım doktor kist yok herşey yolunda gorunuyor adetının gecıkmesı ve 5gun kasık agrısı cekmenı göz önüne alarak cok yeni bi gebelik olabilir kan testi istiyorum dedi ve kan verdim bugun sonucu yarın ogleden sonra soyleyeceklermıs ama kıst fılan olmadıgına cok sevındım hamılemıyım degılmıyım yarın bellı olucak ama benım pek umıdım yok cunku uc gun once test yaptım evde tek cızgı cıktı ama bıde soyle dusunuyorum doktor zaten bı su kesesı gorunmuyo sımdılık o yuzden cok kucuk olabılır kan testı sonucuna bakalım dedı o gebelıkten suphelendı ama benım umıdım yok gıbı basım da donuyor ama bıde tırnaklarımın ucları sararmış bugun farkettık esımle o nedendır acaba bılenınız varmı kızlar
:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…