kafam cok karsık acil ayardımınıza ihtiyacım var

glcny

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2011
7
0
ben subatın 7 sinde adet oldum ve pek düzenl deil adetlerim ama son bes aydır en fzla iki gün gecikiodu.dün test yptım negatif cıktı.gecen sabah midem bulanarak uyandım gecen günde dus alırken midem bulnmaya basladı basım dönü gözümün önü karardı.en son ilişiye 27 veya 28 inde girdim ama korunduk eşimle.bazen cok hafif girio adet sancısı gibi hemen gecioo.vede sağ göğüsüm sola göredaha cok acıoo ama ikisnidede asırı dolgunluk acıma yok ltfn yardım edin

merhaba arkadaşım cogu belirti bende var sana nasıl yardım ederim bilmiyorum 3 gndür baş dönmesi var arada duruyo ama cogunlukla dönüyo vede aynı anda mide bulantısı biraz yemek yiynce geciyuo 10 dk sonra yne başlıo 3 gn de adet gecikmesi var vede bu ay sakıncalı gnlerde ilişkiye girdim yani 27 şubatta ilişkiye girdim 28 şubatta yumurtlama günüm acaba hamilemiyim bilmiyorum yardım edersseniz svinirim vede gögüs uçlarımda şişlikler başladı agrı yok ama sadece hassas biraz ve de şiş....yardım lütfen tşk....

bulantı baş dönmesi başka şeylerdede olabilir o yüzden kesin bişe ifade etmez bence git kanda bhcg baktır gerçi 10 günden fazla gecikmşsen genelde idrara geçer hormon ama yinede emin olmak için git baktır bence..

canım tabiki kanda gebelik testiiçinin rahatlaması için yaptır derim.sen düzensiz oldugunu ayzmışsın son 5 ay vedaha sonrasında ki 5 ay düzenliymişsin ama tekrar devir etmiş olabilir adet günlerin.bide adet başlangıçları bazen bende de söylediğin şeyler meydana geliyo mide bulantısı ve digerleri.ama korunmuyosan tahlil yaptırmanı öneririm.

bugn test yaptım okdr silik bi çizgi vrki anklatama acaba benmi öle görüyorum die şüphelendim ama şimdi adet oldum sanrım

arkadaşlar bugünde adet olamdım 4 gn geçti bgntest yaptın negatif cıktı acaba hamilemiyim ya pztsi kan testi yaptırıcam
:26:

X