Kafam Çok Karışık...

feslegenim

Rabbime emanet...
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2012
960
2
Günaydın arkadaşlar,
Size şu şekilde izah edeyim.
Benim adet günüm her ay 1,3,5 hatta 7 gün ileri atar. Geçen ay 24 Nisan'da adet oldum... Bu ay biraz rahatsızlandım ilaç almadan önce test yapmak istedim.
3 kere yaptım üçünde de silik çıktı 2. çizgi. Bu sabah yaptığımda daha barizdi. (İlk İdrar)...

Sabah kan testi için kan verdim. Sonuç bekliyorum 16.30'da çıkacakmış..

Sizce hamile miyim?
Birde 2 milyonluk bir testti acaba adi mi bozuk mu... Aklıma herşey geliyor. Boş yere ümitlenmek istemiyorum...

Görüşlerinizi bekliyorum.

tatlım hayırlısı olsun diye başlayım.3 kere test yapıp üçündede silikte olsa çift çizgi görmen yanllışlık olmaz.bence hamişsin tatlım.reglin geçtimi??

Yok daha geçmedi...
En son 24 Nisanda olduğum ve sürekli her ay ileri attığı için hangi tarih olacağını bilemiyorum...
Teşekkür ederim. Umarım hamişimdir. :)

daha var o zaman regline.hatta muhtemelen yumurtlama günlerinde bile olabilrsin testler bazen yumurtlama gününde de çift çizgi gösteriyormuş.benim başıma gelmedi ama buda kızlar yazmışlardı...

Kan testinin sonucunu öğrenmek için aradım. Doktor hamile olduğumu söyledi. :)
10 gün sonra tekrarlayacakmış testi...
Allah dileyen herkese nasip etsin...

Kan testinin sonucunu öğrenmek için aradım. Doktor hamile olduğumu söyledi. :)
10 gün sonra tekrarlayacakmış testi...
Allah dileyen herkese nasip etsin...

cnm hayırlı olsun çok ama çok sevindim....bu kadar erkende idrarda çıkması çok güzel rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin..
darısı bana ve arkadaşlarıma olsun :))

her sabh forumu açtığımda bir hamiş haberi alıyorum çok ama çok mutlu oluyrm

rabbim isteyen herkese versin benide aralarndan ayrı koymasın...

Çok teşekkür ederim :)
Amin Darısı cümle isteyenlerin başına şu cuma vakti...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…