kafam çok karışık lütfen yardım

gamzeli1986

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2009
199
1
ben her ay 3 yada 4 ünde adet oluyordum buay gecikti arife günü idrarda gebelik testi yaptım negatif çıktı ogün 4 gün gecikme vardı dr a da gittim karından ultrasonla baktı hamile değilsin dedi ve gönderdi ama hamile olma ihtimalim varmı sizce adetimden 4 gün gecikmişken karından ultrasonda belli olurmuydu yada idrar testi 4 gün gecikme olduğu için yanlış çıkmış olabilirmi şuan bir hafta oldu hala adet olmadım eczaneler kapalı olduğu için testte alamdım ama karnımda sadece gaz hissi var vede yumurta akı kıvamında akıntım var sizce hamilemiyimdir ha birde unutmadan ben buay 3 4 tanede ilaç içmiştim üşüttüğüm için eğer hamileysem bir zarar görmüşmüdür bebişim

canım senin 4 gün adetin gecikmiş ağustos 4 te adet gördüysen şu an 5hafta 3 günlük hamile olmuş oluyorsun.usgde görünürdü bide rahim duvarı kalınlaşmış oluyor o zaman.kan testi yaptırsaydı doktorun sende böyle acabalarda kalmazdın.bellide olmaz yinede kan testi yaptır net çıkar.

Canım ilaçlarda adet gecikmesinde rol oynuyor mesela ben antibiyotik kullandıgımda regl günüm gecikiyor ama sen yine de bir kan testi yaptır bence

dr adet gecikmesinin sebebiyle ilgili ne dedi peki?

dr bişey demedi ama bayram sonrası adet olmamış olursan gel kan testi yapalım dedi yine yoksa adet söktürücü yazarız dedi bende bekliyorum bayram sonrası yani pazartesiye kaldı artık çünkü yarın hastanede dr olmaz bugünde saat geç oldu

keşke hemen hastanenin labratuarına gidip hamilelik için kan testi yaptırsaydın, 1 saat içinde veriyorlar. doktor olması şart değil. onu laborant bile söylüyor.en azından kafan rahat olurdu kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…