kafam cok karisik hamile miyim

adetim 6 gun surer normalde ayin 20 si 4. gunuydu ve ilişkiye girdim korunmadan

bugun tuvalette silerken acik pembe leke geldigini farkettim yerlesme kanamasi olabilir mi cok korkuyorum hamilelik planim yoktu
bir sonraki adetime 1 hafta var kan testi yaptiramam ailem yuzunden bana lutfen akil verin ne yapmam lazim veya yerlesme kanamasi disinda bir sey olabilir mi
pecete fotografi paylasiyorum

Eki Görüntüle 3476310
Hemen bi gebelik testi al yap

Neden korunmasız ilişkiye giriyorsunuz madem böyle korkularınız var.
Adet gecikmesi olmamış henüz, gebelik testinde çıkmaz. Belki bir ihtimal erken gebelik testleri doğru sonuç verebilir. Kan da veremem diyorsun. Regl olmak için dua etmeye başla

Neden korunmasız ilişkiye giriyorsunuz madem böyle korkularınız var.
Adet gecikmesi olmamış henüz, gebelik testinde çıkmaz. Belki bir ihtimal erken gebelik testleri doğru sonuç verebilir. Kan da veremem diyorsun. Regl olmak için dua etmeye başla
konuyu tekrar anlamak icin okursan tartismak istedigim seyin neden korunmasiz iliskiye girdigimin degil durumu anlamaya calismamin oldugunu sen de anlarsin

konuyu tekrar anlamak icin okursan tartismak istedigim seyin neden korunmasiz iliskiye girdigimin degil durumu anlamaya calismamin oldugunu sen de anlarsin
ayyyy her gün böyle yüz tane konu açılıyo biliyo musun canım, sen şuan bu konuda insanların seni tiye almadıklarına şükret bence😂 ( benzer başlıklı konulara bakarsan görürsün)
Ayrıca burdan kimse peçetenden hamile olup olmadığınla ilgili net bilgi de veremez , hadi rastgele 🙆🏻‍♀️

Ayy işi gücü bırakıp tek tek gün sayıp hesap yaptım bana bi Allah işin gücün rast gitsin duası et 😀 şaka bir yana geçmiş olsun ama malesef yerleşme kanaması zamanıyla uyumlu. Reglinin 4. Günü ilişkiye girmen riskli spermler 1 haftaya kadar canlı kalabiliyor döngün kısa sürüyorsa yumurtlaman da erken olmuşsa hamile kalma riskin az da olsa var. Kanamaları takip et böyle leke leke gelirse yerleşme kanaması olabilir. 🥺

Ayy işi gücü bırakıp tek tek gün sayıp hesap yaptım bana bi Allah işin gücün rast gitsin duası et 😀 şaka bir yana geçmiş olsun ama malesef yerleşme kanaması zamanıyla uyumlu. Reglinin 4. Günü ilişkiye girmen riskli spermler 1 haftaya kadar canlı kalabiliyor döngün kısa sürüyorsa yumurtlaman da erken olmuşsa hamile kalma riskin az da olsa var. Kanamaları takip et böyle leke leke gelirse yerleşme kanaması olabilir. 🥺
Ben de hesapladım yerleşme kanaması gibi geldi.
Pembemsi zaten

test bile yaptırmaktan korkarken korunmasız ilişkiye giriyorsanız sonra da gelip buraya bunu yazıyorsanız herkes bu saçmalığa bir iki söz edebilir.

korunmuyorken ne düşündünüz neye güvendiniz bilmiyorum ama risk var, yumurtlama erken oluyorsa muhtemelen spermin içeride sağ kaldığı zamanla buluşmuş olabilir. şimdi ailenizden gizli nasıl kürtaj olursunuz veya doğum yaparsınız bu ihtimalleri düşünebilirsiniz.

X