KAFADAN TERLEME

geldikgidiyoruz

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2015
322
603
Merhaba kızlar. Benim 6 yaşına girmek üzere olan bir kızım var. Yaz kış fark etmeksizin uyurken kafasından özellikle alın ve ön saçlı derisi kısmından çok terliyor şakaklarından boynuna doğru ter damlaları akıyor. Yastık su içinde kalıyor. Üzeri kalın olduğu için veya üstünü çok kapattığımız için olmuyor çünkü mevsim farketmiyor. Onun haricinde sırtında veya göğüs bölgesinde öyle bir terleme olmuyor. Bebekken de vardı ama bebeklerde normalmiş bu durum, yakın zamanda doktora götüreceğim ama aynı durumda olanlar varsa bilginize başvurmak istedim. Sizin çocuklarınızda da oluyor muydu bu durum geçti mi zamanla yoksa endişelenmelimiyim?

Benim abim ve yeğenim de yaz kış fark etmeksizin başlarından terlerler. Genetik sanırım :) İkisi de gayet sağlıklı. Genetik bir durum olabilir mi? Tabi ki doktora gidin ama çok da takılmayın, bir şey yoktur inşallah

Tiroidlerine baktırın mutlaka kuzenimde öyle su içinde kalır yaz kış hep tiroidlerinde sıkıntı var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…